soha nem vágytam luxusra lehet én vagyok rosszol össze rakva
2025-11-16 11:55:12
1
Tanárúr :
Drága Anett 🥰🥰🥰 Miért akarsz nekem ennyi munkát hétvégére? Állandóan füvet nyírjak? 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 Te mit fogsz csinálni? Főzni? Megbeszélve 😏😏😏😏❤️❤️❤️❤️❤️
2025-11-16 11:57:51
1
tamaspungor :
Nagyon szép a panoráma és jónak tűnik a ház szerkezet ill kivitelezés
2025-11-22 23:29:02
0
Kitti Kocsis :
Ott van a házunk a háttérben ☺️
2025-11-16 16:35:03
1
Castiel :
Vajon vacsora közben is ennyit fogsz beszélni?🥰😀Mondjuk szeretem a hangod, jól és érthetően kommunikálsz csak egy kérdés fogalmazódik meg bennem..Mikor megyünk?😀🥰❤
2025-11-16 20:02:09
1
Dávid Fogarasi :
67
2025-11-16 17:17:29
0
Márk :
az a zsalukövezès úgy hullámzik mint a balaton....de gondolom leyer a gyàrto azok meg selejteket gyártanak de ék létezik..
2025-11-16 14:15:13
3
Tisza Copy :
Ha igazán luxus ingatlant szeretnétek nem ytongból lennének a falak 😅🤣 ez csak egy a sok közül az észrevételeim között, de nem szeretném rontani az üzletet
2025-11-16 18:09:14
4
Bálint :
😁
2025-11-16 19:31:47
1
🏳️🌈Anna🏳️🌈 :
350 misi
2025-11-16 23:05:16
1
Halász Mihály :
60- 65 millió.?😏
2025-11-16 16:13:33
0
ZsoltK6 :
most vagy a zsalukó rossz vagy a mester volt részeg vagy mindkettő de ez egy borzalom foruntot nem ér.de majd a valolat elviszi..
2025-11-22 20:01:09
0
Ákos Donát Domján :
Mikor lesz ott aszfaltozott út?
2025-11-30 17:17:41
0
To see more videos from user @w.anett, please go to the Tikwm
homepage.