@daninagy99: #reklám Miért van szükség téli gázolajra? Kiderítettük nektek! 👀❄️ #molmagyarorszag #mol #molevo

daninagyofficial
daninagyofficial
Open In TikTok:
Region: HU
Monday 24 November 2025 18:00:21 GMT
1200384
5624
247
734

Music

Download

Comments

tiktokbannedme27
Nick R. Bhols :
Hajra autos meg forma1-es unfield
2025-11-25 11:54:21
395
erdosloci
💎 Lóci ❤️😘💎 :
Soha többet MOL csak az OMW !!!
2025-11-25 17:27:24
198
kaller1986
Kaller1986 :
Télen-nyáron szar...
2025-11-25 17:41:56
84
davidlevente2005
Pityipü :
Na ezért tankolok az omw-nél😀
2025-11-24 20:06:07
50
aero21official
Krumpli🥔 :
Már Unfield sem a régi
2025-11-26 14:16:41
16
smn2o2o
SmN :
Elég izzadság szagú Olivér szövege💀
2025-11-24 18:28:53
83
bencze_mate
⚡ Kókány Vill⚡ :
de megváltozót ez az unfield
2025-11-27 11:36:26
22
adrin3366
Adrián :
60l gázolajhoz most tankoltam 5l benzint, remélem nem dermed meg 😁
2025-11-27 17:33:45
13
zalan._._
Zalán :
Molos benzintol lehorog a motorom az omw-s benzintol pedig nem 😳
2025-11-25 18:24:45
22
dorianxdhu
Dorián :
minden benzinkuton van dermedesgatlo a dizelben, szivesen
2025-11-29 17:38:09
2
krisztinflorek
Krisz83 :
A MOL a legrosszabb üzemanyag az országban
2025-11-29 18:21:35
1
vacikagi
Yorkie mama :
A legjobb minőségű üzemanyag:OMV Nekem dumálhat bárki, ez a tapasztalatom
2025-11-26 20:57:54
7
vgner.csaba
Vágner Csaba :
A legrosszabb üzemanyag a Mol kutakon van! Sajnos tapasztalatból mondom.
2025-11-26 20:22:25
6
userur8okvokl7
userur8okvokl7 :
Nyáron is szart kapunk nemhogy télen😳
2025-11-25 19:03:16
11
orion8340
Orion :
Soha nem tankolok MOL kúton.
2025-11-25 20:05:49
6
user5462719541613
joe :
Utálom a molt!
2025-11-29 00:24:37
2
lowenhartrottweilers1
Löwenhart Rottweilers :
Teljesen mindegy, a MOL egy hulladék
2025-11-27 23:04:59
2
pter.vgi2
Péter Vági :
tudtad osztrákba és máshol jobb az üzemanyag. most már tudod 😂
2025-11-28 19:19:21
2
sarairobert
Róbert Sárai :
Az egyik legrosszabb minőségű üzemanyag a Molé.
2025-11-29 04:20:51
2
bl7750
Bl :
Köszi a porlasztó cserét (180.000ft/db) inkább tolnám a másik kútig mint MOL nál tankoljak
2025-11-29 16:59:02
1
andor26
Andor26 :
Hol van -20 fok? 😅
2025-11-27 17:36:22
4
dr_tglsi
Téglási Béla :
Oliver egy kicsit túl tolta a családi titkokat xd
2025-11-29 08:23:26
1
iqharcos1
iqharcos :
Sose tankolok ott, csak ÖMV
2025-11-27 18:12:00
1
bandika051
bandika60 :
Nekem 1x 600 ezres kár keletkezett a MOL miatt. Köszönöm.
2025-11-25 19:47:12
4
attila719
Attila :
OMV MaxxMotion Performance üzemanyagok a minőség még az autó fogyasztása is csökken ezért tankolok olyat főleg Ausztriába még jobb🥰🥰🥰
2025-11-25 19:00:54
4
To see more videos from user @daninagy99, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos


About