@mia_mala_wojowniczka: 💔 4-letnia Mia znów walczy o życie. Potrzebujemy Waszej pomocy.🙏 Mia od dwóch lat zmaga się z najtrudniejszym przeciwnikiem – ostrą białaczką limfoblastyczną. Po nawrocie choroby przeszła wyjątkowo ciężkie leczenie oraz 28-dniową terapię Blincyto. Dziś mamy promyk nadziei – Mia jest w remisji. Ale to jeszcze nie koniec jej walki. Na dniach będzie operacja płuc gdzie zostanie wycięta około ⅓ płuca Przed Mią intensywna rehabilitacja i dalsze leczenie w szpitalach oddalonych o setki kilometrów od domu. Mimo że terapia CAR-T i przeszczep są refundowane przez NFZ, cała reszta — dojazdy, zakwaterowanie, wyżywienie, codzienna opieka i rehabilitacja — to ogromne koszty, których sami nie jesteśmy w stanie udźwignąć. Każdy dzień to walka o zdrowie i przyszłość Mii. Każda złotówka to realna pomoc. Każde udostępnienie to szansa, że ktoś kolejny wyciągnie rękę. 🙏 Prosimy – pomóżcie nam uratować życie naszej córeczki. 👉 Zrzutka: https://zrzutka.pl/htzrn3 Dziękujemy z całego serca za każde wsparcie i dobre słowo. 💖 #wszyscy #białaczka #leczenie #pomoc #pilnie