Hideg.De megvan a vevőkör, csak egy lila színezés kell kívűlről.😏
2025-11-29 09:31:44
4
Imre Dan :
Drága Anett, a ttőn híányzik a csatorna, nincs befejezve, belül lehet szép, de kivül mi van a vízelvezetéssel?🙏🙂
2025-11-27 04:42:03
3
Tamás Őri705 :
savanyú rét milyen messze van tőle? 😁
2025-11-27 12:05:46
4
Banvolgyi Gyuri :
ezt el se hiszem😂😂😂 végre Ercsi😅😅😅
2025-11-26 19:42:31
3
Bácsicsvanda :
szerintem nagyon szép ház. A ledvilágitás akinek nem tetszik ,ki lehet kapcsolni vagy leszedni. Látszik ,hogy laknak benne így nem hiszem ,hogy csak úgy össze tákolt ház lenne.
2025-12-01 16:02:02
1
zoltantamasneball :
100 millió
2025-11-29 16:39:31
1
VTamas :
sziasztoook
2025-11-29 07:07:05
1
Edo :
55 M
2025-11-26 21:38:06
1
Sziszi :
65 millió
2025-11-30 13:55:53
1
salom :
szerelmes vagyok
2025-11-26 19:41:17
1
John Ladislaus :
Gyönyörű vagy!!!!❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
2025-11-27 00:41:26
1
Horváth Éva :
45 millió.
2025-11-27 05:13:18
2
Mózes :
Szia utca neve ja ára kőszi
2026-01-25 08:46:45
0
györgy :
Ár nincs.Ne is legyen.
2025-12-23 18:18:49
0
Vica :
Ercsibe születni kell! Ez van...😂
2026-01-05 12:36:51
1
Vincze Balázs :
Istenem, de szép. 🫣
2025-11-26 20:17:01
1
kukirin G2 T Nimród :
Meik utcába található?
2026-01-02 10:44:20
0
Bandi_Hegedus1 :
3000000
2026-01-02 10:50:43
0
kardos tibor :
35milla
2026-01-02 14:12:00
0
Imi :
Ercsi. 😂
2025-12-10 06:13:27
0
Polyak Marci :
44 m ft
2026-01-25 16:40:13
0
Krisztián Kállai :
57milio
2026-01-04 13:19:02
0
Janos Szitai973 :
30 m
2025-12-10 11:02:51
0
cappy :
Mennyi az ára??
2025-12-11 04:21:12
0
rufus :
A LED borzalmas, annyira bazári . Amúgy az ingatlan tipikus eladásra épülő vagy rendbetett. Sajnos ahogy többen írták azért ilyen olcsó mert Ercsiben van. ha csak a szomszédos Százhalombattán vagy a Duna túloldalán lenne kb 15 millióval lenne drágább.
2025-11-29 17:47:38
1
To see more videos from user @w.anett, please go to the Tikwm
homepage.