А с лимузини ли да си тръгват, или частния самолет отпред да ги чака
2025-11-29 12:02:58
313
kerem :
aйде качвайте се😳 заповядайте се вика
2025-11-29 11:02:03
277
todorbg6 :
онзи ден ходих в Прага и колите бяха по-хубави и нови и цените бяха по-евтини от вашите.
2025-11-29 06:07:27
172
anthony.ik1 :
Точно и по тази логика успявам да си взема “скъп парфюм”,защото да си харча 30лв Център-Студентски за твоя таралясник не върви.Нарича се приоритет и в крайна сметка не се возя в майбах,че да ми взимаш цена на копърка😆
2025-12-01 08:18:09
38
Sofiaborn82 :
Какво значи “евтино такси”? Няма евтини. Или визирате защо чакат за редовно, а не се мятат в копърките?
2025-11-29 13:14:15
35
Kaloyan Nickolaev :
Максим доживот! За тройна разлика бих изчакал 5 минути повече!
2025-11-29 18:09:13
30
chavdarov19 :
Hora vishte: rabotq i me e qd che go pravq ahhh
2025-11-29 17:55:41
17
maximilian_malchev :
Тоест ако си на някво място , което се води скъпо трябва да се нашиеш и при някой дет за 5-6км ще ти вземе 100лв ?
2025-11-29 23:57:15
14
Emil Simov656 :
Всичко друго в по добре от бакшиш 😏
2025-11-29 14:22:49
18
Georgi Krastev :
пусни са клип как приключи кирса.
има ли скандали
2025-11-29 11:21:33
10
Pepi :
Пепи, твоето такси скъпо ли е или евтино?
2025-11-29 05:30:53
8
Dimitar Mandaliev :
Като има опция за по-евтин курс, какво общо има откъде излизаш и къде си бил?
2025-11-30 09:06:22
6
Plamen Vaskav :
Има си нощна тарифа!Спазвайте законите,а не гледайте кой къде ходи.Всеки да си върши работата.
2026-01-02 02:53:35
3
Dett :
То в Австрия по евтино таксито
2025-11-29 15:17:03
13
Aleks Angelov :
Чакай бе, какво значение има, дринк енд драйв, такси и тн, това в днешно време си е лукс …
2025-11-29 11:02:25
7
Sublimer :
Ами да няма да си дават парите на вятъра.
2025-11-29 08:43:12
5
Pavel Georgiev :
Я ревни! 🥹
2025-12-01 08:56:02
4
patchz :
То като при вас - скъпа ви е услугата, а са ви евтини колите
2025-12-01 18:58:34
4
Grim :
Лъха оптимизъм и положителна енергия както винаги🤣
2025-11-30 07:40:51
4
Stoyan Penov :
много ясно
2025-12-01 08:27:46
1
metodi :
Този още ли не са го ремонтирали?
2025-11-30 17:41:36
3
Revil :
Не разбирам какъв е проблемът да чакат такси след дискотека. Създават ви работа, което е добре за Вас, нали така?
2025-11-29 17:28:59
4
Патица по пекински :
Ти да не зареждаш 100 октанов бензин, след като жълтата бангия е на газ? 😂😂😂
2026-01-02 05:04:57
1
viktor_stefanov763 :
Като 90% са с помпички кво очаквате
2025-12-16 06:20:09
1
To see more videos from user @peter.karaivanov0, please go to the Tikwm
homepage.