@peter.karaivanov0: #евтин #парфюм #заведение #такси

Peter Karaivanov
Peter Karaivanov
Open In TikTok:
Region: BG
Saturday 29 November 2025 05:21:27 GMT
146899
2289
130
944

Music

Download

Comments

wrldwd12
bigBrain :
кое му е евтиното 20-40лв курс...
2025-11-29 08:05:53
458
kpnkkv
𝐊𝐑𝐃𝐋 :
А с лимузини ли да си тръгват, или частния самолет отпред да ги чака
2025-11-29 12:02:58
313
rururumnmbvhui690
kerem :
aйде качвайте се😳 заповядайте се вика
2025-11-29 11:02:03
277
todorbg6
todorbg6 :
онзи ден ходих в Прага и колите бяха по-хубави и нови и цените бяха по-евтини от вашите.
2025-11-29 06:07:27
172
anthony.ik1
anthony.ik1 :
Точно и по тази логика успявам да си взема “скъп парфюм”,защото да си харча 30лв Център-Студентски за твоя таралясник не върви.Нарича се приоритет и в крайна сметка не се возя в майбах,че да ми взимаш цена на копърка😆
2025-12-01 08:18:09
38
sofiaborn82
Sofiaborn82 :
Какво значи “евтино такси”? Няма евтини. Или визирате защо чакат за редовно, а не се мятат в копърките?
2025-11-29 13:14:15
35
kaloyannickolaev
Kaloyan Nickolaev :
Максим доживот! За тройна разлика бих изчакал 5 минути повече!
2025-11-29 18:09:13
30
chavdarov19
chavdarov19 :
Hora vishte: rabotq i me e qd che go pravq ahhh
2025-11-29 17:55:41
17
maximilian_malche
maximilian_malchev :
Тоест ако си на някво място , което се води скъпо трябва да се нашиеш и при някой дет за 5-6км ще ти вземе 100лв ?
2025-11-29 23:57:15
14
emilsimov1
Emil Simov656 :
Всичко друго в по добре от бакшиш 😏
2025-11-29 14:22:49
18
g.k.rgmafia11
Georgi Krastev :
пусни са клип как приключи кирса. има ли скандали
2025-11-29 11:21:33
10
petar_iskrenov
Pepi :
Пепи, твоето такси скъпо ли е или евтино?
2025-11-29 05:30:53
8
dimitarmandaliev
Dimitar Mandaliev :
Като има опция за по-евтин курс, какво общо има откъде излизаш и къде си бил?
2025-11-30 09:06:22
6
plamenvaskov85
Plamen Vaskav :
Има си нощна тарифа!Спазвайте законите,а не гледайте кой къде ходи.Всеки да си върши работата.
2026-01-02 02:53:35
3
dett63
Dett :
То в Австрия по евтино таксито
2025-11-29 15:17:03
13
aleksbarov
Aleks Angelov :
Чакай бе, какво значение има, дринк енд драйв, такси и тн, това в днешно време си е лукс …
2025-11-29 11:02:25
7
sublimer19
Sublimer :
Ами да няма да си дават парите на вятъра.
2025-11-29 08:43:12
5
pavelgeorgiev80
Pavel Georgiev :
Я ревни! 🥹
2025-12-01 08:56:02
4
patchz90
patchz :
То като при вас - скъпа ви е услугата, а са ви евтини колите
2025-12-01 18:58:34
4
grim1331
Grim :
Лъха оптимизъм и положителна енергия както винаги🤣
2025-11-30 07:40:51
4
stoyan.penov
Stoyan Penov :
много ясно
2025-12-01 08:27:46
1
metodiraychev916
metodi :
Този още ли не са го ремонтирали?
2025-11-30 17:41:36
3
r_revil
Revil :
Не разбирам какъв е проблемът да чакат такси след дискотека. Създават ви работа, което е добре за Вас, нали така?
2025-11-29 17:28:59
4
pekinska_patica
Патица по пекински :
Ти да не зареждаш 100 октанов бензин, след като жълтата бангия е на газ? 😂😂😂
2026-01-02 05:04:57
1
viktor_stefanov763
viktor_stefanov763 :
Като 90% са с помпички кво очаквате
2025-12-16 06:20:09
1
To see more videos from user @peter.karaivanov0, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos


About