Sajnos, hogy Ancsi esett ki és nem Ők mert az iskolában lenne a helyük
2025-11-29 22:23:57
49
Nikolasz Oláh :
mrg kell nyerniuk
2025-11-29 22:04:19
59
Agyarország Ormánya :
mindegy ki nyeri, úgyis belano viszi a legtöbbre, mert van egyénisége, egyedi stílus a pali és egy albumot összerak egy hét alatt ha kell...a többi csak tucat
2025-11-29 22:27:01
39
🪐 :
tonixhonixrol mostani velemenyem:
2025-11-30 09:28:28
5
Fanni12 :
tovább jutottak szavazatok rájuk💕
2025-11-29 21:55:11
12
buborek_bb :
tovább jutottak?
2025-11-29 21:39:31
4
s_sandor :
Mikor jön ki?
2025-12-06 21:02:58
0
Andorka Vadaszi :
ez mindig ugyan az.
néha nem is értem!!
2025-11-30 03:42:05
4
Danko Katalin :
„Lehet utánozni! Aztán pofázni,nincs bírás’. Hajrá, fiúk.Tonix Honix❤🥰🙏
2025-11-29 23:39:19
6
꧁ঔৣ🌹EԼȤƲ🌹ঔৣ꧂ :
nem birtok velük nagyon jokkkk🥰🥰🥰🥰
2025-11-29 22:31:41
3
🤪🤪 :
tonix honix nak kellet volna nyerni
2025-11-29 22:04:20
4
🫶🏻🩷✨Izuus✨🩷🫶🏻 :
ki nyert?
2025-11-29 22:03:29
2
Amiraaa😝😍👑 :
nagyon jó volt😍😍😍😍 sztem a belanonak volt ugyan olyan a produkciója mint mindig😭🥺
2025-11-29 21:55:08
5
Ⓜ️thixiⓂ️ :
le videoztam mikor tovább jutotak
2025-11-29 21:57:50
3
th :
😍
2025-12-05 16:21:12
1
ℝ𝕖𝕓𝕖𝕜𝕒 𝓡𝓮𝓫𝓾𝓼 💙🌸🐞 :
azok jutottak tovább akik a legjobbak
2025-11-29 22:12:13
2
🖤 𝑺𝒉𝒆𝒍𝒃𝒚 🖤 :
esen már ki ez a mikieger kommandó hát nem tudnak semmit
2025-11-30 08:11:51
1
Tundike ☘️Tunde💕Tundi😉 :
Ugyesek voltatok 🥰🥰🥰gratula
2025-11-29 22:05:08
2
VØID :
Bealnk kiesett??
2025-11-29 21:41:08
0
SZÖSZIÉSÉN :
Szerintem nagyon jók voltak!❤️
2025-11-29 21:54:38
2
szofia :
best best 😍
2025-11-29 21:36:40
3
Son of Red Earth :
Ugyanaz..
2025-11-29 21:35:20
3
To see more videos from user @rtlxfaktor, please go to the Tikwm
homepage.