Кыргызым шугур дейличи алыс жакын дебей жакшы болуп атат
2025-12-03 11:51:52
50
slamkulova :
Абдан туура базар деген шаардын ссыртында болуш керек Шаарыбызда таза болот Абдан иретуу салынып жатат сонун 👍
2025-12-03 16:53:06
64
us_ser_nam :
Это не Ошский рынок это какой то Пентагон
2025-12-03 13:55:28
63
🦷Rinat🦷 :
Сонун корунуш шугур кылганды уйронолу Шаарыбыз чоноюп атат ошого кайсы жака салса дагы эл бара берет
2025-12-03 11:08:50
15
ibragkds0vfИбрагим :
молодцы совремён союза такой большой стройки небыло
2025-12-03 18:14:53
13
Аэлина 8888 :
мына эми таза,комфортно ,тартип бузбай соода кылышса болот🤗
2025-12-03 14:42:27
6
dy6oi3irc73k :
соонун бүтөйүн деп калыптыр
парковканы көбүрөөк болсун
2025-12-03 13:09:32
9
М8801☑️ :
Пентагон дун зданиясы го бул
2025-12-03 14:18:41
6
: :
мына сага иштейт деп ушуну айтыш керек
2025-12-03 13:44:55
7
Akimovich :
Наконец-то снесут старый ошский базар без пробок будем ездить по городу
2025-12-03 18:32:27
44
ahmed_magomedov6891 :
единственная дорога которая была без пробок 😏 теперь все закончилась Лафа
2025-12-03 12:42:25
12
Жанар :
Пентагон го
2025-12-03 11:59:20
7
user3803707308009Ширин :
Кто будет туда ездить?
2025-12-03 10:13:20
37
улыбайся это сунна🤗 :
пробка аз болот Эми шаарда
молодец Садыр ага соонун иштеп атат 🥰
2025-12-03 14:36:48
5
Кундуз Балбаева :
туда пока доберёмся такси 600 с и обратно 600 с .а на эти деньги можно и здесь в городе купить что нибудь .. слишком далеко .
2025-12-05 16:19:39
7
Zama7883Azat :
Эл озунда элек жок главно берекесин берсин иши жокторго иш болсун чон болгону жакшы икир чикир коро Шаар ортосунда коро четке жакшы Эл корот ИншаАЛЛАХ
2025-12-03 14:01:19
6
008❤️🌹 :
кут компания дагы уй салып атат ошол жерге ,соонун болот
2025-12-03 12:46:36
7
👑💎 :
Вот зачем такой большой рынок🤦🤦🤦🫣????
2025-12-03 09:51:25
5
Arslanbegbegmatov :
Соонун Кыргызстан Онугоберсин
2025-12-03 10:26:01
5
Наргиза Умаржан :
Как можно купить там место? Кто знает,ответьте пожалуйста
2025-12-03 13:11:21
6
Махмудов :
что творят с плодородными землями тем более в Чуйской долине ведь каким потом каким трудом эти земли доставались нашими дедами отцами матерями и во что теперь превращают заполонили базарами😥
2025-12-03 12:10:54
6
g02.01.zh :
надо здесь запускать трамваи, вообще класс будет
2026-01-09 13:57:17
1
К.Турдуева :
Ош базар дуркурогондо тескери жазгандар келбегиле!
2025-12-03 16:45:10
4
user2112921811905 :
Круто конечно все это для крутых у кого личное авто ..простым .больным было легче в центре и на автобусе не далеко ездить..
2025-12-03 16:14:14
4
user2112921811905 :
сложно многим ездить так далеко..дорога золотая получиться таксисты будут цены подымать продукты возить не все могут позволить такси. а пенсионеры?
2025-12-03 16:13:11
4
To see more videos from user @akipresskg, please go to the Tikwm
homepage.