frytka🍟🍒 || Simon :
Jestem ci wdzięczny za to, że jesteś moją idolką🎀. Chcę ci podziękować również za to, że wspierasz swoich fanów jak tylko możesz, i dajesz nam poczucie bezpieczeństwa, którego niektórzy nigdzie nie mają🥹. Dziękuję ci również za to, że tworzysz treści w internecie, i często pokazujesz swoim widzom wartości, które warto naśladować, i to że te złe emocje też są normalne, i również możemy je pokazywać😝🥳. Jestem z ciebie bardzo dumny💝! To ile osiągnęłaś przez te wszystkie lata jest niesamowite💋! Dołączenie do genzie🥳, otwarcie razem z genziakami sklepu🤩, pierwsza linia kosmetyczna z dziewczynami i z bell🥰, twój pierwszy w życiu koncert🤪! Pierwsza trasa koncertowa, która sprzedała się ekspresowo☺️, następnie druga trasa😙, zakończenie związku z Patrykiem, wypuszczenie drugiej linii kosmetycznej z dziewczynami w kolaboracji z bell💌, pierwsza solowa kolekcja na genzie.store🍒, festiwal ekipy☺️. Następnie wypuszczenie płyty💟, i wystąpienie w kinach w filmie 100 dni do matury🙂↔️, trzecia trasa koncertowa😻, druga kolekcja na genzie.store🍒 i 2 festiwal ekipy🍟. Wypuszczenie solowych kosmetyków z bell🍒, oświadczyny z Przemkiem💫 i herbatka we współpracy z liptonem🫖, a to nie wszystko, ponieważ tych osiągnięć jest wiele więcej🤯, i mógłbym je jeszcze wymieniać i wymieniać🤪💞. Pomimo, że ty nie wiesz o istnieniu mojego konta, to nadal jesteś dla mnie najważniejszą osobą, i nie wyobrażam sobie mieć innej idolki😻🍒. Jestem ci bardzo wdzięczny Wika, i chcę ci jeszcze raz pogratulować tych wszystkich osiągnięć🍟! Jestem z ciebie bardzo dumny💞😻🍒!
2025-12-09 18:22:38