jó sok. A szervíz többért jön ki. Csak a szép szavak.
2026-01-12 05:08:07
0
Troy :
Mondjuk ha normális gépeket csinálnának mint anno akkor még hatékonyabb lenne minden…
2025-12-12 19:12:19
2
Bryan Bogatti :
A cél jó;kevesebb hulladék; a megvalósítás????… erősen kérdéses😏
2025-12-12 09:14:08
1
gborbunczom4 :
🤣😂 javítás nincs, csak alkatrész csere amihez ez az összeg egy NAGY 0
2025-12-12 10:15:09
0
Balazs :
ez is csak magyar kommentek kozott jelenhet meg, hogy egy teljesen jo, hasznos es korultekinto video alatt atfedes nelkul megjelenik az "egyek meg" "nem, te edd meg csicska", meg az "ezt nem igy mondjak nemetul helyesen 🤓" tipusu hozzaszolasok 🤣 hungarikum. amugy le a kalappal @Kovács Tamás, 2 okbol is: a hasznos tartalmakert (ezuton is nagyon koszi), illetve, hogy birod az ilyen kommenteket idegekkel 😇😄
2025-12-12 19:58:07
0
Lena Radnai :
Egyék meg
2025-12-11 18:19:13
3
🔮Babszem🔮 :
Mosogatogépre is?
2025-12-11 18:28:07
3
FR13ND :
több szempontból is pragmatikus gondolat
2025-12-11 18:25:15
1
To see more videos from user @officialkovacstamas, please go to the Tikwm
homepage.