@peter.karaivanov0: #цени #двойни #такси #трафик

Peter Karaivanov
Peter Karaivanov
Open In TikTok:
Region: BG
Friday 19 December 2025 15:56:16 GMT
26086
326
129
69

Music

Download

Comments

kalinaangelova3
Kalina Angelova :
Фактически не плащаш данък на тази сума? Това не е ли незаконно ? Интересно ако се качи проверка какво ще стане .
2025-12-19 16:08:01
23
suleymansuleymano70
suleymansuleymano70 :
Само да попитам:Аз работя в ДАНС ако попадна на ВАС или на някой ваш колега и на 15-20 лв на апарат ми поиска да му платя по 2 какво предлагате да направя да си затворя очите или да приложа ЗАКОНА?
2025-12-22 00:24:55
10
mitaka504
митака :
Много си прав, клиента ще остави 1000лв в кръчмата ама 20-30лв за такси направо ги побърква😡😡😡😡😡
2025-12-19 20:39:18
4
kbedrosyan
KBedrosyan :
Не карам такси но съм ползвател и за мен е абсолютно нормално да се плати Х2 все пак да си намериш такси след 12.00 часа на нова година си е лукс и е редно хората които се жертват да получат повече пари за това.Философите да ходят пеша!! Колкото до касовия бон,ВСИЧКО НИ ТАМЪН че вие взехте да гледате в джоба на такситата дали ще си платят данъка на едни пари които ще извадят за една вечер в годината.
2025-12-20 16:37:54
9
adolfhilfmiger
fuhrer :
инхалатор дишаш на батерии
2025-12-19 16:08:49
20
ivailonetzov
Ivailo Netzov :
uber is comming 2026 💀💀💀💀
2025-12-21 13:27:07
7
zlatannikolov0
Zlatan Nikolov488 :
Колега почивай си за празниците ! Няма смисъл ,нека ги жилят копърките те ще им дадът какъвто касов Бон си пожелаят!
2025-12-20 07:58:50
5
trans5167
TRANS-5 :
Гледам ти видеата, почти винаги си прав като говориш, но тук не си.
2025-12-19 16:35:41
8
arfid_sofia
AA :
Колега преводач си на мислите ми, само така!
2025-12-20 14:41:22
3
user6397887661221
Добромир Костов :
Таксиджия - дървен философ! Рядко ползвам такси, но не бих се качил на твоето. КЗП ще те научи как се работи.
2026-01-05 05:53:20
2
milendzhunov
milendzhunov :
ти брат ли си на шеф Петров много си приличате
2026-01-07 16:26:39
0
sabrimarinov0
Sabri Marinov447 :
има си автобуси за тая работа
2026-01-01 16:46:43
2
ivan.yordanov257
ivan yordanov :
Даже много пъти съм казал както рейса в 18:00 приключва така и таксито, сутринта от 06:00 до 18:00 и ще виш как ще почнат да уважават нашата професия....
2026-02-04 18:05:02
1
user7682576384618
Рангел Тодоров :
братле хората са гадни никога не са ни оценили нека дойдат на наше място да поработя само тогава могат да ни разберат
2026-01-05 05:14:29
1
huligans69
Huligans :
разбира се че трябва да се плаща💞💞💞
2025-12-27 22:22:13
1
user0qnu6e3f5m
Иван Тодоров :
жив и здрав
2025-12-21 17:07:12
1
sabrimarinov0
Sabri Marinov447 :
, безплатно удоволствие няма😀👌
2026-01-01 16:45:56
1
metodiyordanov7
Metodi Yordanov :
евалатаа пераа ти си човека 👍👍
2025-12-20 17:53:39
2
user3965551737293
user3965551737293 :
Ела да работиш във тежката промишленност
2026-01-05 10:55:48
1
dy99nd8ru9b1
dy99nd8ru9b1 :
само така е голям си, искам да попитам този който е дал мнение от ДАНС вие сигурно сте хигиенист в ДАНС или портиер, благодаря
2026-01-05 17:53:56
1
strashnotechno
George Zombaio :
когато се качвате на такси винаги искаите касова бележка .... никои не пуска касов бон
2025-12-20 16:48:50
2
user97455551
9745 :
Евала колега
2025-12-19 20:54:44
2
mma_barbarona
Стан Василев :
Ама брато никой не те кара да работиш в празничен ден . А ако качиш Данъчен дали няма да гризнеш дървото
2025-12-20 18:05:02
2
....o453
Огнян :
аз пък много искам на Нова година през нощта да няма нито едно такси. и тогава всички ще искат да си плащат и тройно
2025-12-21 12:39:41
2
To see more videos from user @peter.karaivanov0, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos


About