Головне бути людиною, людяність ще ніхто не відміняв....але про це люди забувають.
2025-12-21 18:20:31
2
Любов Дутка :
Як бачу тебе в мене настрій підноситься які в тебе золоті руки 🥰🥰🥰🥰🥰🥰
2025-12-22 19:22:40
2
Тетяна мірко :
Людиною бути зараз, це основне, інакше ми не маємо права💖🇺🇦
2025-12-22 19:47:26
1
tanyha7770kapralova :
💯💯💯💯,головне голова, і серце 🥰
2025-12-23 21:01:04
2
Ната :
Мужний человек 👍🇺🇦
2025-12-21 11:53:21
3
guliya :
Це точно. 10000%
2025-12-24 20:14:57
1
Іріна Савченко :
Бережи себе, божої опіки та терпения сили і головне бути людиною 🙏😇😘♥️🌝🌲🥰 Велика подяка за вашу працю во благо України 🇺🇦🇺🇦💙💛
2025-12-21 15:36:53
2
Андрій Агат Харків 💙💛🇺🇦🙏 :
так і є згоден на всі 💯
2025-12-25 11:19:41
1
чужой :
Да Толя я повністю згідна з тобою
2025-12-22 09:51:15
1
Mária tóth Maja :
🥰🥰❤❤🤗🤗🤗igaz
2026-01-12 13:52:44
1
Світлана :
👍обнимаю тебя мой дружок ☕️
2025-12-21 17:33:09
1
Ropalo Natasha :
Мирної ночі миру спокою тепла .Як говорила моя бабця нелітай високо ,бо низько будеш падать .Людина ,яка має щире серце може мати мільйон і навпаки.Д💛Я💙К🦋У💛Ю💙🦋💙💛💙
2025-12-21 21:00:55
2
Оксана Гринчук :
слідкую за вами,ваші руки це просто😳.Низький вам уклін.
2025-12-23 16:58:19
1
Світлана Сінякова :
Все вірно 💯відсотків!
2025-12-21 17:06:20
1
Крис :
згодна за ці слова💯
2026-02-13 12:52:44
0
Olesia :
и то правда
2026-02-15 13:29:14
0
Людмила Варченко :
Золоті слова.❤👍
2025-12-24 19:46:33
0
To see more videos from user @toxa43uk, please go to the Tikwm
homepage.