@mari.inich: У кого теж було відчуття, що він «недостатній українець»? 🙋🏼♀️ Дуже вдячна тоді львівʼянам за теплий прийом, мене це змусило дещо переосмислити. І звісно дякую @Видавництво Лабораторія та Маріам Найем за чудову книжку 💙
Ви заслуговуєте на ці оплески) теж одеситка, повністю вас розумію
2025-12-22 18:02:30
117
espekto.patronum :
Я зі Львова, до 2022 у мене в голові теж було дуже насрано
2025-12-22 20:26:21
38
Ivanivna_V_ :
В мене було відчуття, що я якась неповноцінна, коли викладач в університеті порадив книгу, яка була російською… а я відповіла, що не вмію нормально читати російською (Якісь короткі тексти ок, а от книгу б не змогла) і мене засоромили за це 🙈
2025-12-23 15:51:54
21
🇺🇦Zaporizhzhians are hot🥵 :
тааааак, в мене ще є якесь відчуття вини за те що не говорила українською, і була "недостатньою" українкою
2025-12-22 19:49:27
10
тгк: дизайнерка читає :
теж потрошку читаю зараз цю книгу. мені важкувато йде нонфік, але дуже важливо прочитати 🥰🥰🥰
2025-12-22 18:04:57
7
Таня Петренко 🌹🤍✨ :
Обожнюю ваші відео і блог вцілому ! 🤍🇺🇦✨🥰💫
2025-12-24 12:18:52
5
Snizh :
Яка ви крута, ви дуже надихаєте мене!
2025-12-22 23:03:37
2
Pink Dolphin :
у всіх було насрано в голові і в особистій бібліотеці до 22 💔 ви дуже круто розмовляєте українською🔥
2025-12-23 19:21:41
20
monsters__in_my_mind :
Ну вот, її радила Емма Антонюк, тепер ви - точно треба читати
2025-12-22 19:34:02
10
Daisy Mae :
Супер, не чула про таку книгу. Дякую, додала в бібліотеку.👍
2025-12-24 08:42:16
7
Валерія :
Я киянка, але завдяки батькам завжди читала тільки українською, і це знааачно полегшало мені перехід на українську в 22році
2025-12-22 23:41:33
6
Мрія :
Прямо зараз її читаю) трохи сумнівалась, чи буде мені цікаво, купила саме через те, що мені подобається Маріам Найем та її діяльність. Прочитала перший розділ і позначила там дуже багато моментів, пишу там коментарі і прописую завдання в зошиті. Взагалі не жалкую про купівлю
2025-12-22 21:11:20
4
🇺🇦┬┴┬┴┤(・_├┬┴┬┴🇺🇦 :
Як людина з Харкова я вас розумію
2025-12-23 09:36:00
3
Kat865 :
дуже класна книга! раджу читати в комплекті з її підкастами. пані Міріям має дуже класний подкаст з купою цікавих людей
2025-12-30 22:38:44
1
Видавництво Лабораторія :
Марі, дякуємо вам за те, що поділилися вашою історією🧡🫂 Це дуже цінно🥹
2025-12-23 07:43:11
1
😈 :
я теж з одеси, і це такий "прікол" у мене бабусі і дудусі говорять українською(з татового боку прям чистою, з маминого троха суржиком) в результаті
вони переїхали вчитись до Одеси і перейшли на "чіста рускій патамучта так всє ґаварілі"
і у них в голові нічо не клацнуло, коли шестирічна я спитала: "мамо, а чого я розумію українську, якщо ми в родині говоримо роснявою?"
і зараз, мені дуже важко повністю перейти на українську, бо в повністю росмовному оточенні це капець соромно(?)😭
і при тому, мене називають "хохолкою" бо я не слухаю, не дивлюсь рос і не маю рос розкладки на клавіатурі...
не те щоб мене це ображало, навпаки. Але ну рібят, ви шо... генії?
2025-12-22 20:26:31
16
maria.maria11177 :
омг ну те що ви одеситка і перейшли на українську і не підтримуєте зросійщення це вже реально досягнння. Вибачте свідомі одесити, проте стільки бруду проти мови та українців хто проти російського як від одеситів я не читала
2025-12-22 20:47:39
14
To see more videos from user @mari.inich, please go to the Tikwm
homepage.