@peter.karaivanov0: #такси #новагодина #софия #транспорт

Peter Karaivanov
Peter Karaivanov
Open In TikTok:
Region: BG
Tuesday 30 December 2025 14:55:52 GMT
67940
809
173
525

Music

Download

Comments

n.dimitrov_gsxr
N.Dimitrov_gsxr :
Вечно празен да караш
2025-12-30 15:32:05
516
rdd9666
RD :
не напразно ви викат стотинкаджии 🙂 кой разбрал разбрал
2025-12-30 16:38:46
167
nastilkapro
НастилкаПро Клийн :
И понеже малко по-надолу в профила ти обесняваш ,как по закон по празници се плащал двоен надник , моля направи клип как ще внесеш данък печалба от 50така който няма да отчетеш на апарата. Много благодаря . Весело посрещане !
2025-12-30 15:22:50
44
knts.ts
knstntn :
След 01.01.2026 -търси нова работа!
2025-12-30 15:40:17
25
nicky.borissov
Nicky Borissov :
Смешко😎
2025-12-31 09:25:41
5
tashevvvvvv
Sober Soul :
Обещавам ако те видя се качвам при теб, познай дали ще видиш пари накрая. 😂
2025-12-30 16:59:01
44
ivkoto0900
ivkoto0900 :
и после ти с двете банкноти, ще чакаш пред Пиригов
2025-12-30 15:14:08
75
ivailogeorgiev679
Ив40 :
И после повече нема да можеш да караш вервай ми.....
2025-12-30 15:17:05
24
tsvetanvasilev666
Tsvetan Vasilev :
Такси на 31 януари?
2025-12-30 15:12:33
39
i.b.r.a.9.8
I.b.r.a.9.8 :
Тва само за копЪрките ли важи ?
2025-12-30 16:31:50
9
alexcvetkov052
alexcvetkov05 :
Смешник
2025-12-30 17:25:28
8
kurwisbogom
Highdooteen :
ясно е, че на никого не му се работи тогава.. ти като отидеш да зареждаш, бензинджията иска ли ти бакшиш за да зареди? В магазина, искат ли ти бакшиш, за да те обслужат?
2025-12-30 16:04:41
19
izdislave
Yulka_ta :
Богатите ще хващат такси.Умните ще могат и пеша
2025-12-30 15:49:57
9
don.bizon203040
don.bizon203040 :
Много искам да ме закараш до нас след дискотека 😆😆😆
2025-12-30 16:35:43
3
riverbank5150
RiverBank5150 :
Байче, ние и пеша можем.
2025-12-30 17:37:04
0
k.kaloqnova1111
K.Kaloqnova🚘🤫💪 :
Вече на 31 януари ли са направили новата година я гледай ти пропуснала съм го
2026-01-01 12:17:54
1
m.krumov2
M.Krumov :
31 декември
2025-12-31 20:31:10
1
berkoo777
Berko_777 :
Аз размахвах опция 1
2026-01-02 14:31:17
1
user5816510233805
Митака :
Никога не сьм ползвал такси на Нова година,тоест от 31 декември до 2 януари
2025-12-30 21:51:12
1
_v.vasilev49ik_
_v.vasilev49ik_ :
Нова година не е 31януари😳
2025-12-31 10:16:45
1
brandon_burgas
ValioBS :
Бате на 31.01 с 5 евро в ръка ще спреш
2025-12-30 17:36:33
3
user6597143011751
Драгомир Драганов :
Младежо,ходенето е здраве.
2025-12-30 16:21:42
3
bedtime263
bedtime :
31-ви декември, не януари
2025-12-30 15:46:22
1
petrov.petrov6
Petrov Petrov :
ше се возиш сам
2025-12-30 17:41:30
0
veleto1199
Veleto :
31 Януари се падаше в шестък, нали?
2025-12-30 15:16:00
3
To see more videos from user @peter.karaivanov0, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos


About