@tutajroksana: U nas zawsze aż same zasną, bo wcześniej nie ma to dla nas sensu 😅 #dzieci #mamadwójki #macierzynstwonaluzie #macierzynstwo #sylwester #impreza #imprezarodzinna #nowyrok #newyearseve #przedszkolak #szkoła #rodzice #dzieciaki #dladzieci #dc

ja,Roksana
ja,Roksana
Open In TikTok:
Region: PL
Tuesday 30 December 2025 16:43:35 GMT
571615
13492
1267
114

Music

Download

Comments

hibnerr_v
Hibnev :
mój boże... matki z komentarzy mnie przerażają, 21/22 i spać. Już nie przesadzajmy, niech siedzą do póki nie padną nic im się nie stanie ten jeden raz
2025-12-31 01:34:29
5557
majkas13
Maja Sooo :
mam w domu 8 i 6 latke oraz prawie 9mc synka. wiadomo młody ma swój rytuał 21 spi bo jest jeszcze malutki . dziewczynki bankowo do 24:00 wytrzymają i mamy zamiar zrobić sobie wieczór tańców ,planszowek i wygłupów . zapewne 6 latka padnie chwilę przed 1 w nocy . Starsza córka jeśli zechce to posiedzi chwilę dłużej . spędzamy sylwestra sami w domu . alkohol nie leje się strumieniami , będzie wesoło rodzinnie nie widzę przeciwwskazań żeby dziewczyny miały dziedzice jeden dzień w roku tak długo :)
2025-12-30 22:19:22
1629
bsheuiegeendkr819282
vdhduieoegeejidkr :
Tymczasem matki nastolatków nie mające takich zmartwień. Oni siedzą dłużej od nas 🤣🤣
2025-12-31 04:54:20
1231
julita0419
Julitka :
Mój 7 latek ma dzisiaj bez limitu, jak nje wytrzyma to go obudzę na fajerwerki
2025-12-31 10:42:26
1953
ewademsusz
_Ewciak_ :
Tak, tyle ile dadzą rady
2025-12-30 16:53:54
1558
purpipul_riczperson
pardon :
mi rodzice zawsze pozwalali do której chciałam 😛
2025-12-30 22:03:16
821
z._.zienka
z.u.z.a :
przerażają mnie te matki które mówią że ich dziecko idzie spać o 21/22 ja jak miałam 4 lata to szlam z rodzicami na miasto o północy oglądać fajerwerki(nie byłam jedynym dzieckiem)
2025-12-31 10:21:52
401
bez_nazwy.png
RainMaster¹² :
rozwalaja mnie mamuśki ktore pisza ze do 22, ja nie ważne ile mialam lat siedzialam az nie zasnelam sama
2025-12-31 07:35:40
576
zwariowana_goska
_Goska_ :
Ten jeden dzień w roku dzieci mogą siedzieć taj długo aż same zdecydują,że są na tyle zmęczone że chcą już iść spać
2025-12-30 20:20:29
301
anecia008
Anetix🌼 :
no oczywiście że pozwalam. Zawsze przed północą wychodzimy na krótki spacer oglądać fajerwerki
2025-12-30 20:10:35
413
ciocia_klaudia
Ciocia_klaudia :
Moja 3,5 latka właśnie z nami siedzi - jest 23:42.. co gorsza….(tylko do tych o mocnych nerwach) świadomie położyłam ją na drzemkę po 16 i dałam spać do 18:30, żeby zobaczyła fajerwerki ! 🫣
2025-12-31 22:42:41
136
euphoria33333
euphoria33333 :
Moje siedzą do której chcą. Czasem idę pierwsza spać.
2025-12-30 17:20:41
347
ania.fogiel
Ania Fogiel 🤫 :
córka 6 lat i siedzi z nami dalej, jest 4:35 😅
2026-01-01 03:35:14
220
pietrzakowa_
pietrzakowa_ ❤️ :
Mam syna i 01.01 będzie miał 3 urodziny. I jeszcze nie przespał żadnego sylwestra. Spi w dzień bo chce iść na FAJO WERKI 😀😀
2025-12-30 22:14:52
92
gabisianickm3
🩷Gaba🖤 :
szczerze tak przerażaja mnie ludzi piszący że o 21/22 jak o 00.00 na miasto w ich wieku wychodziłam oglądać fajęwerki
2025-12-31 12:02:41
40
_cherrynoir
_cherrynoir :
Współczuję dzieciom, które muszą chodzić spać o 20/22, ja od najmłodszych lat w Sylwestra mogłam chodzić spać o 1/3, a jeszcze z rodzicami się chodziło na rynek oglądać jak strzelają
2025-12-31 15:05:40
16
karolinamalinkaa
Karolina Marlena Muc :
To ja chyba jestem zła matka ,bo mój 8 latek normalnie z nami siedział do końca czyli jakoś do 2 w nocy. Uważam że raz do roku można 😁
2026-01-01 15:19:07
16
staradziara111
staradziara111 :
Mój 2,5 latek poszedł spać około 2 😃 strzelił sobie drzemkę o 19 i bawił się z nami. Nigdy nie widziałam aby się cieszył tak bardzo jak na fajerwerki , więc jak raz w roku pójdzie tak późno spać to mu się nic nie stanie
2026-01-01 18:38:49
7
vcxxvxc
. :
Dopuki nie skończy 16 lat to najpuźniej o 21!!!
2025-12-31 12:46:51
13
tacosiezna
tacosiezna :
Uwaga włożę kij w mrowisko bo widzę tu matki- moja idzie normalnie przed 20 później ja budzę na fajerwerki (jeśli jeszcze są xd) później idzie spać
2025-12-30 19:47:45
715
zuqtx4
zuqtx4 :
nwm mam 17 lat i mg sobie siedziev do ktorej chce
2025-12-31 10:27:13
19
pzzagorska
PMnailsstudio :
Moja mała 11 miesięczna pewnie padnie o 20 bo to jej godzina, mam nadzieję, że za rok/dwa posiedzi ze mną do fajerwerek 🤗 nie mogę się doczekać imprezek sylwestrowych z nią, tańce, żarcie i wspólne zabawy w przebieranki 🤣❤
2025-12-31 07:10:07
8
weroniczkaaaaa_
Weroniczkaaaa_ :
Syn normalnie idzie spać o 20, nie zamierzam zaburzać jego snu z powodu kilku śmiesznych pukawek
2025-12-30 22:09:31
51
qosia05_
🤍Gosia🤍 :
mam 13 miesięcznego syna, spróbujemy do tej 24, żeby pierwszy raz zobaczył fajerwerki
2025-12-31 00:14:32
5
antczak.kasia
Kasia | IG: kasiaantczak :
Od Wigilii do dziś spędzaliśmy święta u rodziców, turbo rodzinnie iiii młoda (lat 3,5) siedziała z nami w każdy dzień tak długo jak my, zazwyczaj była to jakaś 1/2 w nocy 👀 także w sylwestra będzie tak samo 🤭
2025-12-30 21:55:19
15
To see more videos from user @tutajroksana, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos


About