dajcie mi wszyscy spokój z tym egzaminem jeszcze jest czas
2026-01-02 12:43:48
26
NPC :
Ja się na e8 zacznę uczyć noc przed egzaminem
2026-01-02 18:15:27
4
Karol :
Niestety nie 😞😞😞
2026-01-02 12:41:20
2
martajanuss_ :
Od 5🥰
2026-01-02 14:44:14
0
🥍EXY LOVER🦊 :
zaczynam się uczyć po przerwie proszę mnie zostawic 😭
2026-01-02 17:45:14
2
ignacy_16 :
ja sie zaczne uczyc w kwietniu
2026-01-14 20:25:05
0
marta.mp4 :
Ja jak wrócę to zaczynam się uczyć a w marcu lecę ostro z materiałem
2026-01-02 17:09:25
2
Nieznana :
nie
2026-01-03 12:36:29
0
gruby_incel :
tak
2026-01-02 22:29:31
0
Сейбл :
Powtarzam teraz wszystkie lektury lol
2026-01-03 22:52:56
0
kacpi :
Ja od 1 stycznia
2026-01-02 16:40:08
0
Axyraf :
Tak, zaczynam się w końcu uczyć do matury ale uważam że i tak sporo czasu żeby się uczyć więc to dobry czas żeby zacząć i napisać na wysoki wynik tymbardziej że zawsze jakaś wiedza już jest 💪
2026-01-02 16:20:21
0
To see more videos from user @wika_kursye8, please go to the Tikwm
homepage.