я в кінці року не пам'ятаю що читала😅 тож постійно відмічаю в Rork книги хоча б для того щоб їх пам'ятати🤣
2026-01-05 15:14:09
109
Катерина Чарковська :
Я теж в Rork з 2022 року. І він мене абсолютно не бісить😉 Хочу відзначаю сторінки, коли читаю, хочу - прочитала за 1хв. Цим не переймаюсь. Мені багато речей там подобається. Хороший застосунок
2026-01-05 16:44:55
98
Story Fairy :
мені рорк просто незручний, ці смайлики дуже діють на нерви... і те що всі бачать що я читаю...якби це можна було відключати.. для мене наразі найкращий це bookmory
2026-01-05 19:05:48
29
Айрін :
Я користуюсь рорк і month read.
В month read класно, що є ачівки, можна вказувати ціну, бібліотечні чи подаровані книги, формат читання і тд.
А в рорк швидкість читання, челенджі, можна дивитись що інші читають.
Тому мені треба два)
2026-01-05 15:54:09
26
Romashka :
Goodreads, всі мої книжки там, подобається що є статистика скільки книжок в рік читала протягом багатьох років і взагалі скільки книжок за життя прочитала)
2026-01-05 17:08:52
20
Ілончік :
Просто додаток «книги» від айфона і все
2026-01-06 07:53:33
32
Тривожний читач📚💕 :
Я теж з Rork хоча тривожник 😁😁😁
2026-01-05 14:57:23
15
анастасійка📚 :
також користуюсь рорком, бо він для мене найзручніший та найзрозуміліший (ну і також те, що це український додаток)🥹
2026-01-06 15:03:58
14
Бібобу :
Рорк це імба, мені подобається що я можу бачити за скільки приблизно часу я дочитаю книгу
2026-01-06 07:20:35
8
Iliosiaa :
Bookshelf. Кайфую від нього. Бо порівнюю себе тільки з собою
2026-01-05 20:39:19
6
dariva✨||JURDAN AND EVAJACKS :
Дуже класна програмка букморі
2026-01-05 19:57:15
8
Fairy Monster :
month read 🥰
2026-01-05 16:12:43
7
lily_petss :
для мене рорк перенавантежений усім підряд, що мені не треба. особисто обрала для себе month read, бо він мінімалістичний, і там теж, що мені потрібно - книги, жанри, оцінки, статистика, все)
2026-01-05 18:24:54
5
О_котік :
Я яка в рорк просто додає книги які прочитала: це шо щоденник?
2026-02-04 05:32:07
9
Cas :
Bookshelf. Почала активно читати тільки в листопаді, тому перейти буде достатньо не складно. Але поки що bookshelf works good enough for me.
2026-01-05 16:17:45
8
Елена Рашкевич :
MonthRead 🥰 в саме серденько
2026-01-05 15:24:43
42
Надюша про книжки :
Рорк — люблю 💫
2026-01-05 15:17:01
5
mrnananana :
Зараз тестую Fable і Margins,від Rork у мене тривожність і тому я вирішила від нього відмовитися
2026-01-05 19:53:35
10
🪶 :
я навпаки люблю фічу читання в рорку, вона не давить, бо мені якось байдуже на швидкість. а натомість він дуже допомагає мені не відволікатися на щось стороннє ✊✊
2026-01-06 00:14:04
5
Kysil :
Google sheets ✌🏻
2026-01-05 15:02:39
6
неспокій пілігримських душ :
записую в блокнот)
2026-01-21 13:57:48
3
Степан Васильович :
Goodreads, все інше для мене перегружене непотрібними мені функціями. Хочу просто записати яку я книгу прочитав і поставити їй оцінку, все)
2026-01-06 21:28:48
4
sfkrtk :
Обожнюю ❤️
2026-02-23 11:07:22
2
lu.li.lina :
для мене рорк просто зручний і по візуалу класний
2026-01-06 22:55:45
2
To see more videos from user @mari.inich, please go to the Tikwm
homepage.