@observatorantena1: Lansare revoluționară pe piața din Statele Unite: a fost scoasă pilula care luptă împotriva obezității. Ce spun medicii, vedeți în materialul Observator. #obezitate #pastila #sua #romania #slabit #stiri #observator #a1 #antena1 #fyp

Observator
Observator
Open In TikTok:
Region: RO
Wednesday 07 January 2026 10:28:04 GMT
2015503
44082
765
31382

Music

Download

Comments

user30623281259335
sorin :
cost de productie 10$ 😂..cost vanzare 500$
2026-01-07 10:57:00
1645
andreeea1391
Andreea Popescu :
eu care mâncăm o bucată de șuncă cu ceapa😂
2026-01-07 10:56:53
557
titt2837
titt2837 :
Luați din farmacie,MINUS. e enorm de bun . slăbesti mult întro lună . 10 15 kg
2026-01-07 15:31:35
255
adyadyady87
Ady Ady :
sport si iar sport
2026-01-07 13:17:51
267
memogeorgian
Memo Georgian :
de efectele secundare de ce nu vorbiti?
2026-01-07 13:13:41
152
floriprodan26
💕Flori Prodan💕 :
Despre ce e vorba ???
2026-01-07 11:30:42
17
adrianverdes7
Adrian Cosmin Verdeș :
cum se numește injecția?
2026-01-07 18:00:31
7
ana.maria.026
Ana🌸 :
eu am slăbit 20 de kg cu lipovon ☺️eram foarte sceptica in privința lor, dar am zis sa incerc , și chiar am fost plăcut surprinsă ☺️
2026-01-08 22:53:57
16
axiralis
larisa :
e stire facuta de ai..
2026-01-07 13:35:41
27
j.b1972
J.B1972 :
nimic adevarat știu sigur
2026-01-07 11:27:15
15
danielad0479
daniela _ :
eu am slabit 2 kg in prima luna cu Minus apoi ....nimic.
2026-01-07 20:11:36
13
tatianatefan
Tatiana Ștefan :
cum se numesc?
2026-01-07 11:53:37
6
mimmi.mimm
Mimmi.mimm :
Și până una alta cum se numește pastila?
2026-01-07 11:24:48
7
rarmat907
Rareş :
toata lumea vrea rezultate fara munca... suntem asa delasatori cand vine vorba de sanatate si alimentatie, si vrem ca o pastila sa rezolve ani si ani de obiceiuri proaste. nu zic ca nu functioneaza, dar oare ce pret platesc consumatorii pe termen lung?
2026-01-07 20:38:36
17
edy65534
edy :
am folosit pastilele si au efect secundar mai rau decat injectabila care o faci o data pe saptamana doar.prețu e problema
2026-01-07 13:08:23
16
boboceanu
boboceanu :
Am slăbit numai cât am dat Scroll în comentarii 🤣
2026-01-08 05:40:03
31
iulicris20
🦋🪻🌷🌸Butterfly20🌸🪻🌷🦋 :
ce ciudat vorbeste omul ,zici ca e AI
2026-01-08 05:53:53
10
corneliarabigan91
corneliarabigan91 :
Nu as avea încredere să iau așa ceva.
2026-01-07 15:35:23
16
czcristi
ᄃЯIƧƬI ᄃZ :
Să faci sport când ?
2026-01-07 13:19:39
8
ellanico14
EllaNico :
Ca orice tratament, are si reactii adverse dar e bine daca sunt decontate pentru ca marea majoritate nu isi permit sa dea bani pe injectii sau operatie, e destul de costisitor.
2026-01-07 13:00:37
7
stigletclaudiu
stigletclaudiu :
Ozempic ?
2026-01-07 15:47:29
16
tudor0101
TyBy.007 :
AI
2026-01-07 13:37:15
7
florin.toma31
Florin Toma :
Ribelsus
2026-01-07 21:12:13
6
nelicanistor
Nelicanistor :
Sunt și în Germania!
2026-01-11 20:03:13
1
ladislaukrizsa
Krizsa Ladislau :
Cea mai bună pastilă este mișcarea și deficitul caloric șoc 🤦
2026-02-02 11:57:11
4
To see more videos from user @observatorantena1, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos


About