@wika_kursye8: Tak sobie wyobrażam CKE jak układa egzaminy 😂😂😂 Oczywiście film powstał w celach humorystycznych, bo na pewno tak nie jest i bardzo bardzo mocno trzymam kciuki za to, aby egzamin okazał się dla Was prościutki i były najlepsze wyniki! 🍀🍀🍀 #e8 #egzaminósmoklasisty #cke
Wika | KursyE8
Region: PL
Wednesday 07 January 2026 15:29:23 GMT
Music
Download
Comments
𝕹𝖊𝖐𝖔𝖈𝖍𝖆𝖓 :
automateusza
2026-05-11 10:57:05
242
Mysia :
Jezu proszę nie 😭😭😭
2026-01-07 15:39:38
2519
oliwiaa.dz :
tarcza
2026-01-07 16:19:15
777
89wojann :
jak będzie hobbit to wychodzę po 10 min
2026-01-08 15:10:06
897
Nieznana :
Jezu ja jestem w 8 klasie i tego nie zdam
2026-01-07 16:32:52
671
aleksonfleek :
Przestraszyłam się😰
2026-01-07 16:46:46
65
⋆°.• 𝒌𝒂𝒊𝒔𝒆𝒓 ✧˖* :
mateusz auto
2026-05-11 10:59:48
30
Jul4.burza :
Ona coś wie
2026-05-04 16:07:52
41
michael demczuk :
2026-01-12 06:35:51
7
!#&!*;$&^\[°€✓ :
jak nic będzie Kajko i kokosz
2026-01-08 06:54:27
33
🦢 :
poplakalabym sie
2026-01-07 23:08:16
44
🌷 :
KOCHSM PRZEMÓWIENIE...
2026-01-07 16:57:13
38
𝓗𝓮𝓵𝓵𝓸 𝓚𝓲𝓽𝓽𝔂 :
jak bedzie hobbit to padne na tym egzaminie
2026-01-08 20:10:47
6
Meelinkaa :
do tej pory nwm co to Hobbit bo nie przeczytałam
2026-01-07 21:21:42
31
No elo elo🤙 :
to ja sprawdzająca wyniki jeśli tak będzie na e8
2026-01-08 14:39:20
13
tuffguy :
A może automateuesza
2026-05-11 13:00:02
7
Nothinggg :
Nawet tak nie gadaj
2026-01-07 21:48:13
5
JULI🅰️ :
oby nie
2026-01-07 15:48:58
11
𝓴𝓸𝓷𝓻𝓪𝓭𝓮𝓴 :
hobbit..
2026-01-08 19:54:55
8
Apollo🌞🌚🇪🇸 :
jak będzie Hobbit albo Opowieści z Narnii to będzie mega fajnieee
2026-01-07 20:46:41
41
. :
ja wolę przemówienie od rozprawki
2026-01-07 15:40:32
6
Izo :
nie nie nie, żadna „Narnia” ani „Hobbit” lepszy będzie „pies który jeździł koleją”.
2026-01-08 16:44:34
6
Kaju1922 :
XD
2026-01-15 11:48:18
1
иik0ss🐙 :
Dzisiaj pisałam przemówienie
2026-01-09 13:37:30
3
🌹 :
Kajko i kokosz 😭
2026-01-13 16:13:32
1
To see more videos from user @wika_kursye8, please go to the Tikwm
homepage.
© 2021-2026 TikWM. All rights reserved.