@kontrowersyjnymarek: Broszury trafiają na polskie wsie, bo strach sprzedaje się najlepiej. To nie jest przygotowanie. To zarządzanie paniką. W kryzysie nie czytasz. W kryzysie działasz - albo odpadasz. Zapasy są podstawą. Umiejętności są przewagą. Niezależny dochód jest wolnością. Jeśli Twoje życie zależy od jednego systemu, jednej waluty i jednego kraju - nie jesteś przygotowany. #fyp #polska #wojna #konflikt #polityka
o czym tu mówić śniegu nasypało a służby drogowe umarły a co dopiero wojna
2026-01-08 21:03:01
36
szule873 :
Obstawiam strach
2026-01-07 21:49:25
22
Basia B :
Dostalam i zostawiłam na wszelki wypadek jak zabraknie w sklepach papieru toaletowego.
2026-01-08 13:36:52
27
Kaja :
Były maseczki teraz książeczki
kasa idzie za to nie wiadomo gdzie i dla kogo biznes się kręci 🙂
2026-01-08 12:49:42
60
bosmanmat71 :
" młodzież" teraz chodzi w słuchawkach.. nawet syreny nie usłyszy...
2026-01-08 05:36:33
86
Rolnik Maniek :
ktoś to wydrukował i zawyżał ceny niezła kasa
2026-01-08 09:07:13
18
baca :
kto zarobił na wydruki i ile kasy przekręt
2026-01-09 11:06:37
6
Madabyle :
nie mówią gdzie są schrony w okolicy bo ich nie ma
2026-01-08 10:10:41
14
Marku s :
Kiedyś było przysposobienie obronne w szkole.
2026-01-08 01:35:16
16
ida0515 :
Swiwtokrzyskie, dostalam wczoraj. Jest pomysł, zeby odsylac do kosiniaka i kamysza 😆 szkoda pieniedzy na ten bubel
2026-01-08 09:18:27
19
Maryl :
W całej Polsce jest rozdawane, nie tylko na wsiach we wschodniej Polsce. To akcja informacyjna, która jest spóźniona o wiele lat, patrząc na to jak robiły to inne kraje.
Tam jest podstawowa wiedza, nie wiem gdzie jest sianie paniki. Wiedza, to wiedza, zawsze jest przydatna.
Ta książeczka to i tak, takie podstawy, że trzeba samemu się douczyć.
2026-01-09 12:34:34
17
Tasior 🐟🎣 :
Dziś przyszła 😅
2026-01-07 23:20:39
63
Таня :
Я дуже не хочу, щоб в Польщі була війна. Це дуже страшно. І не дай Бог вам це побачити.
2026-01-09 19:05:04
7
PAPI3SZ :
bruh nie ma schronów w Polsce
2026-01-08 01:29:15
9
zibi_koss :
Prawda jest taka że to tworzenie strachu. Człowiek w strachu łatwiej daje się sterować.
2026-01-08 08:56:07
14
🤡🤹🐐redpatolakozaraszpla🤡🤹 :
Ja też tej książki nie dostałam tak samo czekam bardzo ciekaw jestem co tam jest w ogóle napisane. moim zdaniem oni wiedzą w co nas pakują no nic musimy się przygotować na najgorsze. możemy podziękować wyborcom że będziemy ginąć we własnym domu. po prostu będziemy się bać żyć
2026-01-07 22:57:35
7
Helena :
Gniezno. dostałam. Śmiałam się długo. Jeśli wybuchnie wojna nuklearna, plecak i respirator mi nie pomoże. Rozumiem, że nasz rząd tak bardzo pragnie wojny, że już nas do niej przyzwyczaja.
2026-01-12 00:43:00
7
To see more videos from user @kontrowersyjnymarek, please go to the Tikwm
homepage.