@xoreth66: "Nostalgia Milenialsów" to moja autorska piosenka 😎 sentymentalna podróż do lat 90/00 kiedy życie było prostsze. podzielcie się wspomnieniami z tamtych czasów i dajcie znać czy chcielibyście więcej takich piosenek! #wierszeminaczej #rap #milennials #nostalgia #aimusic

Wierszem Inaczej
Wierszem Inaczej
Open In TikTok:
Region: PL
Friday 09 January 2026 16:19:15 GMT
514622
25015
1845
12324

Music

Download

Comments

_karmelek_6
Paweł Kiermasz :
Człowiek był debilem że chciał być dorosłym teraz tęsknie za tymi czasami
2026-01-10 00:10:18
1459
sisi.r531
Sisi.r531💫 :
dźwięk GG mówi więcej niż 1000slow
2026-01-10 08:10:32
423
pielegniarkanaobc
pielegniarkanaobcasach :
Wzruszyłam się! 🥲🥲🥲
2026-01-09 20:35:58
142
zosiadamosia11
...P... :
Piękne czasy,które niestety nigdy nie wrócą. Świat,technologia wystrzeliły w kosmos. Miało być lepiej a wcale nie jest. Kiedyś ludzie się łączyli a dziś się dzielą... Mało kto potrafi normalnie ze sobą rozmawiać.
2026-01-09 22:37:41
119
piotroo0o
Piotr🦥 :
i teraz każdy z nas żałuję tego zdania, "chcę być dorosłym" ...
2026-01-10 10:30:20
230
aneccccczka92
aneccccczka92 :
poprzez ten teledysk i piosenkę uświadomiłam sobie jak bardzo żałuję, że świat się aż tak zmienił... że nasze dzieci mają zupełnie inne dzieciństwo...
2026-01-10 14:50:08
124
olcia.s.89
Ola64878 :
Rocznik 89. Dziękuję 🥰 tyle wspomnień. Popłakałam się...
2026-01-09 21:40:21
85
pasti336
pasti w :
człowiek chętnie by do tego wrócił
2026-01-09 21:19:56
46
klaudia.m.dawid
Klaudia Dawid :
Boziu aż łzy mi poleciały. Pięknie było wtedy 🥹😊
2026-01-09 21:07:35
48
zakazskretuwlewoo
Bułka :D :
Kiedyś nie mieliśmy nic , ale mieliśmy SIEBIE !! 92 POZDRAWIA !
2026-01-09 21:42:40
38
pal_nie_pierd0l
Pal_Nie_Pierd0L :
popłakałem się 😭🥹 wrócić do wspomnień!!! coś pięknego
2026-01-10 14:42:06
32
enkethc
enkethc :
Jestem 97' i też jeszcze miałem normalne dzieciństwo, na podwórku największy szogun i pechowiec, tyle razy ile spadłem z dachu albo drzewa to nie policzę, a i ręce obie z 3 razy połamane. Czasami jeszcze gdzieś poczuje taki zapach, nie wiem jak to opisać, zapach który przenosi mnie do tamtych czasów. ✌
2026-01-10 17:03:00
9
galaretka17
Galaretka17 :
Złote myśli krążyły po całym osiedlu 🥹
2026-01-12 11:41:15
7
ertodragon
Erto :
najbardziej ubolewam ze moje dzieci nie zaznaja juz takiego beztroskiego dzieciństwa, bez telefonów bez sociali
2026-01-10 12:36:38
38
sibil1094
Conmaj :
Kiedyś mając 5 złotych mogłeś kupić cały świat, ile bym dała żeby chociaż na chwilę tam wrócić 😭😩
2026-01-10 17:16:20
22
czarne_sercemarysi
😊Marianna😇😈 taxi 😅 :
najlepsze czasy ❤️
2026-01-09 18:26:25
31
jak.k2304
quba_ :
Tęsknię za tymi czasami 🥹
2026-01-09 17:28:43
21
7904m2
🍀🇵🇱🍀 :
❤️❤️❤️🔥🔥👏👏👌piękne czasy🥹
2026-01-09 16:25:49
27
kuratorpatologii
KuratorPatologii :
Rocznik 91 się poryczał XD
2026-01-10 08:33:30
12
zmijowata_
🐍Ruda Żmijka🐍😇 :
rocznik 92❤️pozdrawia aż łezki poplynely dziękuję za przypomnienie tamtych lat
2026-01-10 00:07:04
7
wilpaulina
PaulinaWil :
Ale miło się zrobiło 🥰 rocznik 92 pozdrawiam 💪
2026-01-09 23:41:01
14
funny_moviies
Funny_Moviies :
ale mi się przypomniały czasy rocznik 93 , ja pamiętam tazosy granie w podstawówce na korytarzu ,albo oranżada w butelce za 0.50 gr. 🥰
2026-01-09 23:20:09
10
super_women93
uı̣ǝzɐןǝżuɐ‾ʞoqı̣ǝʇɐ :
93 pozdrawia! pamietam te budki telefoniczne i halowki na wf z okropnego materialu! karteczek mialam mnostwo i te pamietniki, zlote mysli to bylo cudowne. Ozdabialysmy te zeszyty jak najpiekniej sie dalo 🥰 walentynki od kolegow w klasie. Dyskoteki szkolne. To bylo wszystko piekne 🥰
2026-01-12 20:23:59
8
kociaczek_92
Koci@czeK92 :
Nie mieliśmy telefonów i zegarków a zawsze wracaliśmy na czas do domu żeby nie dostać najgorszej kary za spóźnienie jaką było zakaz wyjścia na podwórko. Teraz dzieciaki mają wszystko a na czas nie potrafią wrócić 😞 Wyjść na dwór nie wychodzą bo wolą grać na telefonie 🤦🏻‍♀️
2026-01-10 13:03:15
7
robertbabinski
Robert Babiński :
To były piękne czasy 🥰🥹💪💪💪
2026-01-09 19:48:28
10
To see more videos from user @xoreth66, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos


About