pisalam dzis z tego i ogólnie dużo strasznie tego było ale tak głównie to forma jonowa skrócona, kolorki, mole i ich obliczanie, obliczanie ph, tam też były jakieś wykresy z danymi i trzebabylo dorysować wykres, też te pierwsze zadanie ze masz dane i musisz napisać jaki to pierwiastek, kiedy masz wiązanie chiralne i dlaczego ?? chiralność to że lustrzane odbicie nie nachodzi na sb, zadanie tekstowe i trzeba było zbiegi obliczyć objętość wody, był tam też wzór i podane 3 kwasy?? chyba tak i trzeba było obliczyć najmocniejszy kwas i dlaczego jest najmocniejszy, plus zadanie zamknięte z kinematyki (czy po dodaniu tego do tego szybkość reakcji wzrośnie zmaleje czy zostanie taka sama) konfiguracja + określ jakie wiązanie ma dany pierwiastek Q2 (to z zadania pierwszego) i ile ma wiązań pi sigma i jaki blok
2026-01-12 20:46:38
23
_ju_lka_ :
ma ktoś arkusz z chemii cke?
2026-01-14 12:30:23
12
autentyczne07 :
MAM ARKUSZ Z CHEMII CKE
2026-01-14 18:19:16
0
Mokato :
mam arkusz z chemi
2026-01-14 19:41:18
0
##### :
Mam arkusz
2026-01-14 17:58:36
0
lena.klimczykk :
mam!!!
2026-01-14 18:29:00
0
pesel :
po co powtarzać położenie pierwiastków w układzie okresowym jak układ jest w kartach?
2026-01-12 12:53:53
7
Nikol123 :
A przed egzaminem zawodowym technik analityk?? za rok go pisze nie wiem co mam powtórzyć i kiedy się uczyć. dlaczego o egzaminach zawodowych nikt nie mówi? 🤔
2026-01-29 16:28:33
0
gducsrioljxdknxeuon :
Mam arkusz chemia rozszerzona cke styczeń 2026 pv
2026-01-14 20:02:30
0
🍃 :
mam cały arkusz z cke
2026-01-14 20:35:48
0
filip :
mam cały arkusz legit
2026-01-14 21:45:36
0
autentyczne07 :
MAM ARKUSZ CHEMIA CKE
2026-01-14 19:25:56
0
study_biolchem :
mam arkusz
2026-01-14 19:35:28
0
##### :
Mam chemię
2026-01-14 19:01:40
0
🖤 :
mam arkusz!!
2026-01-14 22:40:28
0
Wika | KursyE8 :
@Kamila z Maturalni.com ❤️
2026-01-11 12:48:50
0
💓 :
😍😍😍
2026-01-13 12:41:53
0
To see more videos from user @natanielmaturalni, please go to the Tikwm
homepage.