To mi pani z polskiego za egzaminy próbny wpisała do dziennika i liczy je do średniej
2026-01-11 22:28:44
0
Sasala_hw :
trzeba legitymację?
2026-01-11 21:23:34
1
༺𝓒𝓪𝓻𝓿𝓲𝓲༻ :
mam za 1.5 h
2026-01-12 05:23:33
1
TSW ¹ ⁹ ⁰ ⁶ 💙🤍❤️KF :
A mam pytanko bo szanowna nauczycielka chce wpisać ocenę za wypracowanie z Polaka to jest git czy jak?
2026-01-11 21:35:04
0
sɴʏxᴢᴜ⁴² :
manifestuje o conajmniej 85% z all
2026-01-12 06:22:53
2
:
myślisz że będzie szatan z siódmej klasy czy raczej nie?
2026-01-11 17:57:52
3
chochocholera :
pls dajcie chociaż 30%
2026-01-11 22:28:42
9
𝓃𝒶𝒹𝒾𝒶 :
dzięki idealnie mam za 5h wstać ale jeszcze powtarzam😔
2026-01-11 22:17:52
22
zetronix✝️ :
Ej a można zamiast legitymacji wziąść dowód?
2026-01-11 20:46:16
5
zonik :
Ejjj bo mi link nie przychodzi na tą 20
2026-01-11 17:53:21
2
Nabiafox21 :
a to nie było tak że próbne zawsze są trudniejsze od oficjalnych?
2026-01-11 21:17:03
0
vili_o0 :
Ile jest czasu na dany przedmiot ?
2026-01-11 18:41:46
0
NatanHUB 🐬 :
Mi pani z polaka powiedziala że będzie oceniać pracę pisemną [np rozprawkę] zależy co będzie żeby osoby którym nie zależy postarały się napisać dobrze (Jestem ugotowany)
2026-01-11 19:42:01
4
. :
daje odp ig szymonlangee
2026-01-11 23:35:17
1
TheR3dW0lf69 :
a jak dostałem 1 z rozprawki z próbnego e8 co był w grudniu?
2026-01-11 21:14:39
2
Xavi :
pierwszy
2026-01-11 17:51:10
1
Nieznana :
czyli jutro są próbne e8
2026-01-12 15:06:57
0
Nie_interesuj_sie_9 :
mi przełożyli i mam w czwartek ezz
2026-01-13 19:52:24
0
~E~ :
myśmy mieli z operonu i nowej ery i dostaliśmy oceny z waga 0 (był na początku grudnia)
2026-01-31 19:45:01
0
Jano :
ja zrobiłem w 2 godziny na spokojnie
2026-01-12 12:53:54
0
ziemniaczek :
gdyby nie wydłużony czas to bym w życiu nie zdążyła
2026-01-12 12:00:26
0
To see more videos from user @wika_kursye8, please go to the Tikwm
homepage.