Хоч ОДИН РАЗ ЛЮДИНА ВІДЧУЄ СЕБЕ КОРОЛІВСЬКОЮ ОСОБОЮ !!! А за це потрібно, звісно, заплатити…🔥
2026-01-16 10:28:37
43
Mona Wilyams :
це жарт?
там же музей був....
триндець😳
2026-01-16 17:44:51
12
tru_utopia :
Яка ціна проживання
2026-01-16 06:38:00
7
Tatiana :
Ой,я чомусь такої обстановки боюсь. Я б там не залишилась ночувати 😳😳 якось для мене це все моторошно
2026-01-16 18:26:59
4
kyrylobondarenko :
Це не замок, а перероблений старий млин, який до того був папірнею.
2026-01-18 09:39:08
7
SlavaUkraЇni#ІдуНаВи :
Мій шок в грів! Ми круті! Навіть не уявляєте як, бо в ін.частиніЄвропи це б коштувало 3000€ за ніч. Я не шуткую. Може і дорожче. Краса неймовірна!
2026-01-17 11:08:14
3
Наталія :
Жили люди без штучного інтелекту і ядерних бомб....
2026-02-04 07:16:04
1
MK 🇺🇦 :
А привиди є? 👀
2026-02-17 18:34:50
4
nryou :
я приїхала туди і не знала, що це все - власний музей Ольги Богомолець, стилістично збудований нею як замок, на хвилиночку) зайти можна було в рамках екскурсії і починали її із зали почестей Ольги, де її портрети, грамоти і фото з зірками 😅 +"Це Ольга Богомолець, чудова мама,жінка, лікар, письменниця, співачка, ... і просто людина"😅 Я була в шоці, бо думала то справжній замок і порину в історію і атмосферу місця
2026-02-06 08:26:36
2
dmutrorivne :
Це яка облсть і місто!?
2026-02-01 10:02:54
0
150 :
весілля можна там організувати?
2026-01-16 20:59:46
0
Татьяна Боровик :
Объездила почти всю Украину,но тут не была...Включаю в ,,список желаний" тут пожить..Это действительно классно...Жила в отелях в замках,но здесь действительно сказочно...Напишите точное название отеля,пожалуйста...😃
2026-01-16 13:34:24
32
Suki Suki :
Круто,хоть щось збережеться.😊
2026-01-17 10:01:11
3
Виолетта :
Дай Боже, щоб закінчилась війна і тоді здійсню своє бажання-завітаю до вас !
2026-01-16 11:11:17
7
Soleil :
Теж відвідала б!Відчути цю атмосферу,враження,класне місце для вікенду з рідними!
2026-01-17 19:08:38
2
Natalia Bavarina :
Записаний в списку але мені дорого за ніч 😭
2026-02-16 06:30:09
1
rieltor_vitakruk :
вражає)
2026-01-22 18:30:41
1
Natalya Soroka :
🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰
ДЯКУЮ АВТОРУ ЗА ІНФ.
2026-01-16 15:13:02
2
Lesia🌹Protsiuk🌹 :
Ще плюсик до бажань))❤
2026-01-17 10:50:30
1
Emiliya :
Дуже атмосферно, такий романтичный вайб...🥰🥰🥰
2026-01-18 15:54:54
1
МАРІЯ ПОЛЮГА :
ЖИТОМИРСЬКА ОБЛ.
2026-01-16 18:21:18
1
СВІЧКИ ДЕКОРАТИВНІ :
не всіх церквах нема стільки ікон .
А на башні то взагалі навіщо там ікони ,ікони мають бути на своєму місці а не де попало .
А взагалі дуже цікаво, хотіла б там побувати☺️
2026-01-19 09:41:04
1
impolite_nomi :
Не знала, що у житомирській області є така краса)
2026-01-18 19:25:36
2
Лорейн :
сколько таких мест рушится, и никому нет дела...
2026-01-17 15:30:04
1
Vita :
Дякую за красу незвичайного готелю - музею.
2026-01-16 21:07:05
1
To see more videos from user @oleksandra_kramar, please go to the Tikwm
homepage.