pokazecie ta pierwsza klawiature bo zastanawiam czy nie kupic
2026-01-15 16:02:37
2
zwykły_człowiek :
jaką klawe polecacie do 200zl tylko nie 60 i 65%
2026-01-16 11:54:52
1
fanskrzypasa :
na ile like dacie mi zniżkę na słuchawki
2026-01-15 17:05:02
1
spidermanek :
czy da się ustawić własne podświetlenie i makra w klawiaturze mechanicznej Redragon UCAL MAX K673WBP-RGB-MAX jeżeli tak to jak
2026-01-19 21:17:26
1
Krzysztof :
wczoraj odebrałem galantina pro😍 piękna i mocna sporo waży przez to same plusy jak na razie
2026-01-16 07:57:03
1
Itsdawid :
ogl wszystko fajne ale mi myszki nie siedzia
2026-01-15 13:13:41
1
lokietko1921 :
jakaś Dobra w miarę tania myszka do mc bedwars?
2026-01-15 13:30:21
1
斯スウСвинксиスウ斯 :
polecam myszkę
2026-01-15 13:50:55
1
͒ :
ja bo tego nie kupie bo mam tylko 8 zl
2026-01-15 13:49:33
1
NLEoleek :
kiedy bedzje stream deck redragon ragnaros ss
2026-01-15 14:04:55
1
Kin0lix :
pozdrowisz
2026-01-15 13:11:21
1
michał :
ok
2026-01-15 13:16:13
1
@K_APS_E_L_2_! :
ej jakom klawe poleciacię 75 do 220 zł ?
2026-01-15 13:15:44
0
♡𝑷𝒓𝒆𝒛𝒆𝒔♡ :
czemu w klawie k617 fizz jak pobrałem do niej dobre sterowniki to np jak dam jasnoniebieski to jest różowa a jak ciemnozielony to czerwona? jest teraz różowa a klawisz Windows świeci sie na biało
2026-01-15 14:44:00
0
Jasi0 :
nie działa mi wasza strona do programowania stream decka co mam zrobić?
2026-01-15 13:11:28
0
ማርሴል :
mam od was myszkę
2026-01-15 13:12:42
1
( -_・)ᡕᠵ᠊ᡃ່࡚ࠢ࠘ ⸝່ࠡࠣ᠊߯᠆ࠣ╦╤── :
Ja dalej czekam na software do słuchawek Arrow
2026-02-16 14:20:58
0
AdamQX9 :
Jaka klawa magnetyczna jest najlepsza od redragona proszę odpowiedzcie tylko nie full size cena bez znaczenia
2026-02-13 09:00:16
0
ziomek321.github.io🇵🇱larpik :
jaka najlepsza klawa tania i dobra na parę lat nie 65 i mniejsze ani 100 i wieksze? do ok 130zl
2026-01-27 13:47:10
0
tt_w3ds :
Będzie kupywane💪
2026-01-27 08:22:50
0
laweta :
wyslecie ebony na testa? zastanawiam sie nad myszka bezprzewodowa i myslalem nad czyms od atk, atack sharka, lub od was poniewaz posiadam klawiaturę k617 i sprawuje sie super, a pozatym obecnie gram na przewodowej i nir wiem czy opłaca mi się kupywac bezprzewodową bo jestem przyzwyczajony od 4 lat do przewodowych. no i oczywiście nie chce wydawać 300 zł+ na cos czego nie będę używał. dziekuje !
2026-01-26 14:50:54
0
Napletkowo :
Na ile like wyślecie mi klawke
2026-01-15 13:16:08
0
To see more videos from user @redragonzone, please go to the Tikwm
homepage.