Дякую Вам за таке ставлення до роботи пунктів незламності.
2026-01-21 06:34:47
57
~Чайка~ :
по документам генератор работает,24/7 топливо списуют и генератор не заводится наверное вообще
2026-01-17 21:05:33
454
𝕯𝕰𝕷𝕺 𝕳𝕽𝕬𝕭𝕽𝕴𝕳 :
Зараз звʼязку нема, я навіть зателефонувати не зміг би (
2026-01-21 20:48:41
52
Александр :
Кластный Мужык Здоровья ему! Одесса с Вами
2026-01-17 19:22:33
147
Сергій :
Добрий вечір, в нашому будинку за адресою Карела Чапека 17 дві фази на світло, тобто зараз у половини квартир є світло у інших нема вже пішла третя доба без світла, будь ласка допоможіть вирішити питання з цими фазами! Дякую з повагою.
2026-01-15 22:28:47
37
Михаил UA :
Сколько выделяют на такие пункты и почему нет распечатки что должно быть в наличии?
2026-01-27 09:54:27
49
suptaha :
гарна дівчина можна і розписатися😅 доброго здоров'я вам.
2026-01-21 02:33:59
11
alla_alla444 :
Выделяйте специальные места,людей и устраивайте эти пункты. В помещении детских садов, школ, учебный заведений не должно быть посторонних людей
2026-01-25 13:09:31
22
ValerKa :
,,бажаю здоров'я,, і все включилось завертілось
2026-01-16 19:54:51
27
BUGIR IVAN :
дві людини і закінчилося печиво)))(
2026-02-03 17:43:48
3
🇺🇦Marina Sibai🇸🇪 :
Там знаходять продути харчування??? І там працює жінка???
2026-01-27 16:01:47
22
Потужненко :
Печиво закончилось, но было всего два человека
2026-02-09 00:04:13
34
ТСКЛ :
Прийшов ревізор) Ти б допоміг краще, а не в ревізора грався