Виглядає дуже цікаво, я б намалювала вашого персонажа у якійсь динамічній позі :0
Хед - 350грн, хаф - 500грн, фул- 700грн
2026-01-21 08:22:36
2
Rotten God :
малюю чібіків за маленьку ціну
2026-01-21 07:10:08
2
Mako :
🤲
2026-01-21 16:47:52
3
waka :
2026-01-21 08:39:54
11
kohairu :
шкода не можна тут показати більше однієї картинки
Портрет — 400 грн
По пояс — 700 грн
Повний зріст — 1к
Простий фон безкоштовний, інші вже залежить від складності. А ще у мене в тг зараз є слоти на кольорові скетчі
2026-01-22 13:29:48
2
mevka :
у мене нажаль регіональних цін для українців нема :/ працюю з амєрами тому в мене все від 15 до 75 доларів
2026-01-20 12:03:51
1
Goofy gooner :
о таке во :3
приклади робіт кину нижче ^^
2026-01-20 22:55:01
1
VI :
хотілось би також скинути свої роботи, але розумію що навряд щось то і буде. Бо прайса нема такового а соц- я на даний момент рідко веду :_))
2026-01-20 18:26:14
1
liffylli :
500 грн і вище, роблю у різних стилях в комах докину. Малюю не тільки фурі
2026-01-24 12:17:00
2
Koro4e :
взагалі на замовлення не малюю але могла б спробувати🥲
по плечі 600 грн, дедлайн місяць
2026-03-20 16:33:45
1
x_Hleb_x :
Вітаю👀 якщо ще актуально то ось 👉🏻👈🏻 Хед - від 400грн; халф - від 800грн; фул - від 1300грн; за складність ракурсу чи за складний фон + до суми буде (це індивідуально вже розраховується, бо залежить від запиту)
2026-01-29 14:06:18
0
𝕮𝖍𝖆𝖗𝖔𝖓’𝖘 𝕭𝖗𝖊𝖜 :
Шкода,що я не встигла ще зробити свій прайс 😔
внизу ще будуть арти
2026-01-26 10:39:07
3
Фісташка 🇺🇦 Комішки відкриті :
Добридень, хотілося б щоб ви звернули увагу на мої роботи. Я не прям про художник, але най буде
Тгк: agroFistashka, там можна глянути інші роботи та повний прайс
Ціни від 50 до 400 грн
2026-02-02 12:55:43
1
Vipyaa art | ТГК:vipyaa_art :
Обычно работаю с иностранными заказчиками, но если переводить в гривны, то полнорост получается где-то 800, портрет по 350, а по пояс 600. Здесь и ниже кину несколько примеров ✨
2026-01-27 19:10:59
0
hekki__6 :
🙏🙏🙏 крутий дизайн моделькі
2026-01-24 13:38:35
1
мимико :
По плечи 200
По пояс 300
Фулл 400
И в зависимости от сложности фона то он будет где то 100-400
2026-03-21 14:40:22
1
Lyja :
Мяу щось таке
1 повноцінний персонаж без фону 700 грн ✌️
2026-01-20 06:50:59
1
Ramiel :
Ніколи не малював на замовлення...
Хай буде 500 гривень портрет, 750 по пояс, 1000 в повний зріст, +150 за простий фон, +400 за складніший, +600 за дуже складний фон.
Карлак:
2026-01-31 21:19:36
1
Yaro :
від 500 до 1500 грн
2026-01-29 23:55:18
1
В'язання Йолі :
отаке роблю!
2026-01-20 16:49:40
2
ChibaDeer :
ХЕЛЛОУ Я ЧІБАДІР
колись буде нормальний прайс лист...
анімаціі теж є але це вже приклади в ПП бо тікток не дозволяє кинути більше(?)...
2026-01-20 01:53:39
2
kato :
яка у вас гарна моделька~~
2026-01-19 18:32:59
1
Rosalie_Grety :
2026-03-15 17:21:04
0
To see more videos from user @fon_vt, please go to the Tikwm
homepage.