Stalker 2 is honestly an underrated game. It’s so big and there’s so much to do. Great for solo or a party
2026-01-25 07:21:36
142
Pihta :
I would finish this game, but the 30 FPS drops and 1000 bugs are killing me
2026-01-21 07:55:10
260
BLK :
Looks similar to metro exodus , ive finished both games
2026-01-21 12:07:35
17
snorpreturns :
have they fixed enemies yet? havent played in a gew months cause i got sick of being seen through bushes while they are 100m away and not being able to see them
2026-01-30 09:03:35
15
Mykola1924 :
2026-02-14 07:42:07
2
Lê Văn Hiến (Ct Joseph Allen) :
Why isn't this game available on mobile?
2026-01-21 07:57:49
6
jairo castro :
Se ve muy real movimientos sutiles como un humano real nada exagerado ni deslizsndose y saltando como locos y persona volando es un juego realista de estrategia militar.
2026-01-27 23:26:09
19
usersjvvjthzpq :
А чего графика такая и без лагов🥺 У меня 12 ядер и 3080 10gb играю на Full HD но долго не могу потому что укачивает от светополитры сильно резкая и режит глаза
2026-01-31 13:03:30
4
Julio fonteix :
oui il a l'air d'être super sympa monsieur c'est quoi comme jeu sur quelle console s'il vous plaît
2026-01-21 15:49:10
2
Daniel abernethy :
I thought it was like pvp that’s why I stayed away from like arc raiders I enjoy it but just campers but this looks right up my street
2026-01-21 12:59:57
0
kidejro :
Loading shaders 😁😁
2026-01-21 11:59:58
11
Александр Ничкасов :
че за моды стоят я играю сталкер 2 на ультрах графон ху. я.
2026-01-23 01:04:09
15
alex braun :
валит с пистолета с глушителем, который и скорость пули снижает, а противники с калаша не убивают??? Игра, хуле..
2026-01-21 19:41:47
23
Євген Бугайов :
best game with real atmosphere!
Stalker 2 Ukrainian game 🥰
2026-02-04 07:16:15
6
🇦🇿Qısa və konkret🇦🇿 :
Да тут куча модов напихали, в том числе и на графику. Ванильный версия Сталкера тот ещё вырвиглаз.
2026-01-23 07:36:43
5
babaxrrbt :
это сталкер
правда мод на графику стоит
у меня на максимальных не хера не такая была
2026-01-28 11:12:39
7
Artem :
это лучшая игра
2026-01-21 13:54:15
6
boreymixa :
у сталкера отстойная графика!это колда какая нибудь,но не сталкер
2026-01-23 14:05:44
8
ion :
это не сталкер 2
2026-01-21 09:57:10
147
gaw duriel :
best game, its like cod and skyrim had a baby
2026-01-21 02:12:49
6
Едельвейс :
як гра називаєеся
2026-01-21 19:45:24
0
R A M I :
اللعبه متطلبا جدا العبها على RTX 3080 40 FBS هاذا محرج حقا محرك اللعبه لا يستغل العتاد ابدا لا انصح بها ألا إذا عندك 5090😂
2026-02-22 00:30:55
1
Иван Литвинов687 :
Сталкер и Метро две игры обожаю
2026-01-22 07:39:45
3
Husayn.12 :
есть на мобильный телефон это игра
2026-01-21 16:02:00
4
TopolBerezka :
Top
2026-01-25 11:12:42
1
To see more videos from user @scooterclicker, please go to the Tikwm
homepage.