@iren.lazun: Десерт з 1-го інгредієнта 🧁Повітряне желе з одного інгредієнта-максимально простий і легкий десерт 🍓 Упаковку желе будь якого смаку заливаємо 100 мл гарячої води, даємо трохи охолонути, а потім збиваємо міксером 5–7 хвилин до посвітління й пухкої текстури. Розливаємо по креманках і ставимо в холодильник на 2–3 години застигати. Виходить ніжний, повітряний десерт, який можна прикрасити за бажанням ✨ Смачного 🥰

Iren👩🏻‍🍳
Iren👩🏻‍🍳
Open In TikTok:
Region: UA
Wednesday 21 January 2026 16:42:47 GMT
3569093
82818
501
42855

Music

Download

Comments

lekhanchik
Вікторія Лєхан|Косметолог :
Я взбиваю желе з сирковою масою і це дуже смачно 🥰
2026-01-22 19:11:13
667
33kos33
33kos :
Не в холодильник😂 а на балкон👆🏼😂
2026-01-22 16:09:58
1860
vdemedyuk
Viktoriia :
Збийте на горілці не пожалієте)
2026-01-24 15:08:29
111
raf.maria
Garam Maria :
Дякую за ідею👌
2026-01-22 11:31:33
242
mila.uspishna77
Міла :
💙💛Ну йолки палки @, то капєц! як тут не матюкаться. хоч незаходь в тік ток!! як тепер спати , а як тепер стати стрункою з цими вашими десертами??.
2026-01-31 22:39:06
18
user41500357606197
Ксюша :
Премія жахливе желе! Запах неприємний і смак 🤮 краще уже мрія😏
2026-01-22 05:19:42
53
user3135248583054
user3135248583054 :
залишаємо на столі при кімнатній температурі +5😂😂😂
2026-01-23 17:40:02
99
user2874425627288
людмила :
Я робила. Смачно, гарно, бистро, просто.
2026-01-22 11:16:51
176
journal_de_helena
JOURNAL DE HELENA :
У мене розшарувалось, але від цього вийшло тільки прикольніше 😁 Зробимо вигляд, що так і задумано)) Дякую за рецепт ❤️
2026-02-08 19:53:51
43
lergonodis
Леночка Назарова :
я колись зроблю желе, може навіть і таке зроблю, повторюю собі це вже пару років
2026-01-24 16:29:21
8
bogemna.yulia
Юля надихає :
НА БАЛЬКОН 😍 я спробую теж приготувати
2026-01-23 09:57:52
23
olya_yakushevskaia
user5211780467795 :
додайте туди творогу і вершків і збийте разом з желе, тоді води меньше. Супер смачно і корисно
2026-01-22 22:25:39
10
victoriakulaga5
Виктория 🌺 :
Хотіла вже бігти готувати , але згадала що світла ж нема ) але спробую обов'язково, дякую за рецепт )
2026-01-22 17:10:45
9
galina_2160
galina_2160 :
2026-01-23 19:19:01
7
nataljnet
Наталя :
Геніально 💪 вперше щойно побачила 😍
2026-01-22 11:25:05
20
gwerty093
Ingrid. :
я ще творог добавляю
2026-01-22 12:01:25
6
julysolrise
Julysolrise :
Гарно так!
2026-01-22 05:50:54
6
user5431717601481
Микола :
це називається мусс.і це готували і раніше ще в моєму дитинстві
2026-01-23 12:29:31
13
_inna.s
_innaa.s :
Взбивала недовго,але вийшло дуже прикольно і застигло менше ніж за годину🙃
2026-01-25 21:29:51
19
vira.shylychlutsyk
Vira Shylych-Lutsyk :
Робила, не сподобалось. Надто солодкий на таку кількість води. На любителя.
2026-01-22 14:25:32
9
_maria_.mari_
Марія :
робила сьогодні: галяретка від Мрія+150 гр води, збивала міксером на останній швидкості 6хв, все чудово збилося і застигло
2026-01-30 14:53:43
8
anastasia_pbrzhn
Anastasia ✨ :
Міксер прям дуже потужний має бути? Бо боюсь, що мій не впорається 😅
2026-01-22 12:49:41
5
user707603066221
Бантики/троянди :
скільки хвилин ви збиваєте? бо в мене щось не вийшло
2026-01-23 10:42:49
22
userjbwf020rvi6
Анастасия :
Спробуйте ще такий варіант, дуже смачно )))
2026-01-27 14:15:10
6
To see more videos from user @iren.lazun, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos


About