@hackyourmom: 1 part. Про зарплати в Укрпошті 💌 👾

HackYourMom - Хакер Мамкін
HackYourMom - Хакер Мамкін
Open In TikTok:
Region: UA
Thursday 22 January 2026 05:06:19 GMT
50862
1447
31
64

Music

Download

Comments

__sokiable__
__SOKIABLE__ :
Не знає ні зп нічого взагалі…топ керівник😅
2026-01-22 08:09:00
26
ukrainiansof22
Ukrainiansof22 :
в києві на укр пошті 12 к зп , відношення херня ... постійно не поацює система ...
2026-01-22 19:17:47
10
zerg555
Михаил :
15000 на все відділення... тобто на відділенні працює 10 людей, ... і вони поділять ці 15000. ну норм бонус в він за цю ідею отримує по декілька мільйонів зарплати. Генератор ідей!
2026-01-22 20:22:52
1
pavlusha_22
Павел Коломиец :
"Обожнюю" коли ведучий задає питання і потім не дає на нього відповісти, постійно перебиваючи своїми дуже важливими історіми. "П" - професіоналізм!
2026-01-22 14:17:26
1
1sokrat1
Не скажу :
Остання зп, про яку я чув на укрпошті була 6 тисяч гривень!!!
2026-01-22 15:10:33
5
kimeri_ssa
Роман Коваленко :
10000*50% це 5000 а не 15000
2026-01-29 13:14:52
1
cyrilpolyvyany
Кирило :
Пропорції не не чув?
2026-02-06 05:49:42
0
panas_olexa
CJIABA_3CY :
прихожу на відділення, світла нема, темінь. заходжу з ліхтариком, в залі нікого нема, тільки чутно як десь в приміщені стукає посуд склянки і виделки. на годиннику 18 година. пробую себе обозначить. виходить працівник унікальної компанії і каже , цитую ; пізда, світла неиа бензину нема пошта не працює... і уходить.
2026-01-26 05:03:37
1
denparnitskiy
Denis Parnitskiy :
Може краще відмовитись від дотацій від держави? Тобі і плани зʼявиться!
2026-02-06 17:20:09
0
holerik123
holerik123 :
Так яка зарплатня?
2026-01-26 05:42:58
0
bohdanb96
BohdanB96 :
Мідл моє 100к+ і це без відповідальності! А люди, що керують сотнями не отримають стільки!
2026-01-22 21:02:50
0
mukola_ukr44
Микола :
відповіді так і не отримали на кокретне питання
2026-01-23 20:01:38
0
taro.numero.live
Твоя ПОДРУЖКА ТАРО в эфире 💫 :
Дуже правильний менеджмент
2026-02-05 07:45:03
0
sociopath.friends
Sociopath friends :
а по вопросу то что?😂😂😂
2026-01-22 09:45:27
1
_.piy_piy._
Dr. Ed :
10000х50%=5000😁
2026-01-27 07:00:00
0
suhovyevgen
Ев гений :
Чес. Отделение имеет план на продукты и печатку.
2026-01-24 12:03:38
1
bezbashniy
Vados :
Окрім пулів варто іще вар'ювати кількість працівників з залежності від кількості клієнтів які відвідують відділення. Тоді на маленькому відділенні будуть отримувати нормальну ЗП, але їх буде двоє, а на великому 10
2026-01-22 06:32:36
0
tt..mars..tt
MARS :
Работники УП знают об отсутствии планов ?
2026-01-23 20:23:56
1
id12345144
ID12345 :
виїздні відділення мають план з продажу продуктів😏
2026-01-22 07:56:03
5
sergant639
sergant639 :
Але відповідь так і не дав, логічно подумати що щось круте з тими зарплатами
2026-01-22 14:48:42
0
user8103869835528
Олег Томко :
Це телефон без камер і мікрофону і без карти ?
2026-01-22 18:45:02
0
iavovamedia
Я Вова :
Паралельна реальність. В нас в приміському регіоні, в досить великому селі, заходиш в відділення укр пошти, і вертаєшся в часі на 1000 ато і на 200 років 😂 Салдеповський ремонт, древніймоноблок, який ще певно років 10 тому встановили, і тоді він найдешевшим був, стартує пів години… Жінка, яка там працює, отримує тияч 10 по її розповідям ставки… І в найближчому відділенні в місті, ситуація не краща… Про шо цей говорить….
2026-01-22 19:51:01
0
maxdavydenko
maxdavydenko :
знайома працює в укрпошті і каже, що є план про продажу товару. інколи на колектив доводиться розбирати товар
2026-02-27 05:23:39
1
legalbusiness
Александр Семенченко :
Це шляпа а не розвиток! Ганебно слухати коли знаєш суть!!!
2026-01-28 19:35:52
0
johnjohnblaizini
Рука Бога :
😳😳😳
2026-01-22 21:15:26
0
To see more videos from user @hackyourmom, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos


About