oda valósí ahova én. az édes anyja már elhunyt Ludmilla el normális eletet sajnos elvesztette a férjét is. a gyerekei meg nagyok mindegyiknek normális élete van 🙂
2026-01-23 16:55:35
564
❗Roki Hivatalos ❗ :
Nekem erről a srácrol ez a mese jutt eszmbe hey Arnold :) ez nem bántás de ez ugrot be egyből
2026-01-27 09:48:55
81
Vanicsu :
És képzed el Mónika… elnézést a zavarásért.🤣🤣🤣🤣
2026-01-23 13:58:09
203
Nemes-Andrik Dávid :
Ludmilla, köszönöm szépen, hogy eljöttél.
Én is köszönöm Mónika szépen. 😂😂
2026-01-23 18:25:51
114
K. Betti :
engem a Marika érdekelne aki azt ígérte hogy nem fog verekedni😂
2026-01-23 18:23:38
124
Gréta Pápa :
te nem vagy normalisxddddddfdd
2026-01-23 15:36:45
33
Bartavirginia :
Mi nem lehetnenk baratok?
2026-02-08 21:39:46
7
azisti :
“Az én édes anyukám bosszút állt énrám!” De sajnáltam szegényt 😔 remélem, jól van ❤️
2026-01-25 22:47:45
13
⚜️💎Csengee⚜️❤️🥀 :
Mi a fejemben amúgy legjobb barátok vagyunk🤣🫶❤️Annyira random gondolataid vannak neked is meg nekem is. Én minap a balázs showból az Erzsikén gondolkoztam hogy mi lehet vele..
2026-01-23 14:26:48
24
eszmii_kehh🎭🖤 :
"el nézést kedves monika"
2026-03-18 23:19:55
3
Orsolya Farkas :
Hallod én annyira nevetek! Ahogy újra és újra nézem egyre jobban. Kész vagyok, amikor “Mónika! Az élettársa….”🤣🤣🤣🤣🤌🏾
2026-01-23 19:07:41
7
Fruzsi :
De szeretlek xD😂❤️
2026-02-26 13:28:18
0
Molnar Zoltan :
Koszonom. Most megint van valami amin a tanulas helyett gondolkodhatok🤣
2026-01-23 15:16:48
12
🦋monikaracz.🦋🦋 :
En aki Mónika 😂
2026-01-23 13:22:40
6
Gaben45🫣 :
Kész ez a csávó.😀
2026-03-10 21:53:35
1
Egon Mailat :
Kosztika Kedves Ludmilla jól van Kedves Kosztika😂
2026-01-23 17:45:28
15
brie_catlady :
"...közös egyakaraton édesapukám ELHÚNT..."
2026-01-25 23:20:32
3
💄𝕻-𝕸 𝕾𝖟𝖎𝖑𝖛𝖎𝖆💍 :
Engem Csipkés Zoltán és Ági érdekelne 🤣Na meg azóta a Csenge,aki harántfekvèsben volt, hogy van 😅
2026-02-09 19:57:20
2
adrienn.zubor :
most megyek és megkeresem youtubon ezt a részt🤣🤣🤣🤣🤣
2026-01-23 17:44:18
2
BoSa :
Mónika kedves 😂😂
2026-01-23 18:16:10
2
Hunyadvári-Magyar Emília :
Amugy arra jottem ra hogy mi jo baratok lennek😂❤️
2026-02-10 10:55:32
1
Mia0085 :
Imádtam mikor bevonultak es megköszönték Mónikának a meghívást, hogy ott lehetnek. 😂😂😂😂😂😂 Egy idő után már szerintem Mónika is elhitte, hogy ő hívta be őket személyesen😂
2026-01-24 08:33:53
5
Edina :
Mónika kedves
2026-01-23 14:04:10
4
To see more videos from user @peterkoszta, please go to the Tikwm
homepage.