@gretakazarenn: 🥹

gretakazaren𝜗ৎ
gretakazaren𝜗ৎ
Open In TikTok:
Region: PL
Friday 23 January 2026 19:50:44 GMT
614449
82656
585
5394

Music

Download

Comments

zuzq_skk07
𝓩𝓾𝔃𝓲𝓪 :
mam patent na 9 gorzej przez 8 dla mnie
2026-01-23 20:38:06
4829
nikol_vsc
Nikola :
w końcu ktoś zna tą metodę
2026-01-24 08:40:47
260
wonhee_.4_
🪽 :
ja mam taki że jak jest np 7x9 to zamiast 7 sobie robię 70 (że jakby dodaje zero) i odejmuję tą siódemkę i wychodzi 63 tak samo w innych przykładach 9x8 czyli zamiast 8 to 80 i odejmuję to 8 i wychodzi 72 i bomba
2026-01-23 21:40:13
137
ghbxpvg
idk :
ja robie ze no 7x9 7 jeden mniej to 6 od 7 ile zostało do 10 zostalo 3 wiec 63
2026-02-26 15:14:13
42
antosia1896
`𝚊𝚗𝚊𝚗𝚊’ :
i feel you girl
2026-01-23 21:45:05
69
username_.67770
Shitpost :
6,7,8 najtrudniej
2026-03-20 07:31:49
15
ninas.xd
⋆ ˚。⋆.𝐍𝐢𝐧𝐚⋆ ˚。⋆ :
Ja robię tak że np.4•9=40-4=36
2026-01-23 21:39:46
85
natalia.xax
natalia :
Ja kiedy matematyka
2026-01-23 19:55:19
73
bylagenziara
𝓝 :
czy tylko ja umiem całą tabliczke mnożenia na pamięć..🥀
2026-01-24 21:34:23
54
merci_117
Summer🌷🫶🏽🌊🌴🧸 ྀི :
Wystarczy że będziesz pisać od 0 do 9 i odwrotnie
2026-01-24 19:18:48
31
marcela1377
marx3la._. :
dla mnie przez 9 to jest jedno z łatwiejszych
2026-01-24 04:29:44
66
mokaloverrs
𓂃 𝓇𝑜𝓈𝒾𝑒 𓂃 :
Ja nie umiem mnożyć przez 3…
2026-01-24 18:47:21
25
ipad.zoz
iPad.zoz :
@iPad.zoz: Ja robię: np. 6x9 no to 6-1 =5, od 6 do 10 brakuje 4, 5 i 4 czyli 54
2026-01-24 13:32:07
10
z.m4rki3wicz.z
Japuko :
mam patent na 9 gorzej z 8 i 7
2026-01-24 12:22:28
15
plyndopranialenor123
💫 Lenor. :
nie rozumiem tego na palcach, ja mnize przez 10 i jak np było 7x9 to odejmuje 7 od 70 i mam 63😃
2026-01-24 11:03:36
43
nika.sixseven
𝑵𝒊𝒌𝒖𝒔𝒊𝒂 📚 :
9 najłatwiejsze..
2026-02-14 18:51:55
8
itz_hejkaa
julkaa🪽 :
wiem tylko tyle że 9x1 to 9 i że 9x9 to 81
2026-01-23 20:54:19
8
u161515
ɐʞʇı̣ʞı̣u :
6 7
2026-01-25 17:27:55
6
hanialacosta
⋆ ˚ 。⋆ ℋ𝒶𝓃𝒾𝒶 ⋆ ˚ 。⋆ :
A ja nadal nie umiem tego gvna na pamięć
2026-01-23 20:54:18
8
zapiekanka33
丰 ⋆˚࿔ 🥟🥟𝜗𝜚˚⋆丰 :
Nie umiem tak robić ☺️
2026-03-01 23:08:10
7
kqmilaaa10
k4mila :
jak wy to na palcach robicie? 🙏🏻 ja np robie jak jest 7x9 to robie 7x10 i jest 70 to odebjmuje od 70 7 i jest 63
2026-01-24 11:06:54
30
anielpwiersze
anielq📸 :
Ja robię tak że mnożę np 8•9 to od 8-1 to jest 7 i ile od 7 do dziewięciu mi potrzeba no to dwa no to 8•9 to 72
2026-01-23 23:56:09
16
karinkqaa_
𝓚💫 :
Ja to obliczam tak np. 7x9 = 7-1=6 , 10-7=3 więc 7x9=63
2026-01-24 10:04:06
12
szym_on517
🥷🏾 :
na 9 łatwe ale na 8....
2026-01-25 21:51:10
2
podgorska0
podgorska0 :
Ja robię: np. 6x9 no to 6-1 =5, od 6 do 10 brakuje 4, 5 i 4 czyli 54
2026-01-24 16:23:37
2
To see more videos from user @gretakazarenn, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos


About