Яна Держак :
Вітаю,дитині 2.10.Що робити,якщо пісяє на горщик,сам йде і все робить,але какає тільки у памперс і тільки стоячи,може какати і у ванній кімнаті,але до себе не підпускає щоб прикласти горщик.І какає тільки тоді коли памперс,може пукати,пропоную йти до туалету,бо знаю,що він хоче,але одразу істерика і каже,що не хоче.Вночі ще спить у памперсі і зранку він прокидається і какає,а якщо я знімаю зранку памперс одразу після прокидання,то какати буде вже наступного дня,або ввечері перед сном,коли вдягну памперс.Можливо просто відмовитись від памперси на ніч?
2026-01-27 21:33:48