@taka_ari: Szczecin co myślimy o kontencie jedzeniowym? #chinafood #szczecin #test #jedzenie #lotus

Ari | IG: @taka_ari
Ari | IG: @taka_ari
Open In TikTok:
Region: PL
Sunday 01 February 2026 17:34:14 GMT
38406
1338
77
550

Music

Download

Comments

martinizietara
Martyna :
Najlepszy Chińczyk jak dla mnie🤗
2026-02-01 20:37:12
65
marcin.p60
Pedrro :
To jest jakaś pralnia kasy😂
2026-02-11 09:31:23
41
nanotattoo.marzena
Magena-art :
Tam pracuja dwie osoby, właściciele. Mają już swoje lata, myślę że nie mają siły na ciągłe obłożenie. Dlatego rezerwację są. Choć sama często rezerwuje i wiem że są godziny szczytu.
2026-02-02 21:33:25
19
rsvpqq
rsvpqq :
Myślałam, że ta knajpa w ogóle nie funkcjonuje 😳
2026-02-02 14:32:48
35
pepipepis
Pepi Pepis :
a co to za castingi?
2026-02-02 07:22:26
0
szymonraku
Szymon Raku :
Tam jest zawsze wszystko zarezerwowane 😂
2026-02-02 13:14:50
4
japanlear
JapanLearn :
ktoś tam był? reklama AI hahaha
2026-02-02 15:16:17
0
agnieszkabobryk82
agnieszkabobryk82 :
3x klamkę pocałowaliśmy. Myślałam ze ten lokal jest już zamknięty 🤦‍♂️o której tam się idzie zeby bylo otwarte ?
2026-02-02 11:22:11
10
smolasty1988
smolasty1988 :
Właściciel kozak ;) jedzenie super zgadzam sie w 100% z recenzja ;)
2026-02-02 18:17:32
8
letsgetmortal_
matt :
o kurde teraz sobie przypomniałem, że jadłem tam raz jak byłem dzieckiem i właściciel przyniósł mi swojego ipada i puścił jakąś bajkę po chińsku 😭
2026-02-11 16:51:49
5
meritum__
Celiana :
UWIELBIAM ❤️
2026-02-02 19:00:56
3
am.sztukatanca
Alicja :
Kocham te miejsce, często bywam 😍
2026-02-10 21:44:25
1
dooomciaww
Dominika :
The besttttt
2026-02-02 10:10:55
2
jacekkot94
bastian :
i kiedyś był mega nie wiem czy jeszcze jest Golden Dragon parkowa ulica lub inną nie pamiętam na tej ulicy co dawny dom marynarza
2026-02-02 15:21:42
0
madelajnex
MadziaSs :
moja mama pracowała tam około 20 lat temu, później często tam bywaliśmy na obiedzie. Szkoda, że już nie mieszkam w Szczecinie, bo chętnie bym tam zjadła... Ale widzę że dosłownie nic w wystroju się nie zmieniło 😱
2026-02-02 11:28:26
5
predatorka_x
Predatorka :
Dobre jedzenie ale jak kiedyś tam byłam to syf że nie wiem co 😳😳😳
2026-02-11 11:42:01
2
agnalia81
agnalia81 :
Nie polecam, strasznie zaniedbane miejsce, wszystko stare i zniszczone a jedzenie zimne
2026-02-11 03:13:47
1
aniutkaa131313
Aniutka13🧜🏻‍♀️🧚‍♀️ :
🙄 w prawdziwych chińskich restauracjach nie można zostawiać napiwków i też nie można zjesc wszystkiego bo traktują to jak ..że byłaś głodna a nie ze ci smakowało 🙈🥳
2026-02-04 18:03:46
5
apple.user38935464
Apple User389354 :
Petarda co nie wybierzesz z karty to i tak na koniec kaczka i jest pyszna
2026-02-02 20:13:33
1
waldi881
Waldi :
Jaka ulica
2026-02-02 16:42:53
0
ponio_2115
اغناطيوس :
Kaczuszka na gorącym kamieniu to jest moja ulubiona potrawa tam
2026-02-11 21:10:05
0
sylkigo
sylki :
Cóż nie moja bajka
2026-02-14 21:57:09
0
agab737
agab737 :
Zawsze wszystko jest zarezerwowane ale jedzonko pyszne.
2026-02-12 19:26:05
0
mar.ust
Mar Ust :
Nie ma kuciaka nigdy 🤣 muszę się wybrać na kaćke ❤️
2026-02-14 08:22:24
0
remzrmm
remzrm :
rezerwacja . właśnie niby. wchodzisz pusto widzisz rezerwację myslisz o joj
2026-02-02 16:36:28
0
To see more videos from user @taka_ari, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos


About