@mariaaba12: Як навчити дитину ходити на горщик і нарешті зняти памперс? Три не зовсім очевидні способи #аутизм #памперси #горщик #туалетнийтренінг #дитинанеговорить

АВАтерапевт/Клінічний психолог
АВАтерапевт/Клінічний психолог
Open In TikTok:
Region: GB
Monday 02 February 2026 16:05:39 GMT
81906
2111
68
1137

Music

Download

Comments

svet251181
светик :
А я вже не знаю що з моєю дитиною робити 😏 рік і десять місяців, в штатах сідає , а голою попой ні як
2026-02-03 17:14:06
9
zlanedobra7
Zlanedobra7 :
В цьому місяці сину буде 3 роки, привчила до горщика +- за тиждень в кінці січня, без тренувальних підгузків і т.д. Зараз, навіть коли в підгузку(після денного сну, чи нічного) знімає підгузок і сідає сам. Скільки я наслухалась "вже пора, вже великий" і т.д. Збоку однієї родички, взагалі намагалась стидити дитину, за що була словесно відправлена в нокаут і розмов таких більше не було. Любі мами, всьому свій час ❤️
2026-02-04 20:22:16
16
user270zerkrv2
Вікторія•Лук‘яненко• :
Корисні поради👍 будем пробувати
2026-02-03 09:47:25
4
ta.ta_ta12
TANIUSHKA🕊️ :
У мого сина якась дивна ситуація з горщиком , ходить на нього уже 4 місяці, тільки тоді коли я бачу «ознаки» я допомагаю зняти труси, і кажу ходи попісяй, він йде. Але сам не проситься взагалі, якщо проігнорую ознаку просто упісяється 😟 йому зараз 2.3
2026-02-04 19:52:07
1
yevheuiia
user987060390144 :
Вітаю! Я привчити дитину ходити на горщик (унітаз) вночі? Вдень ходить на унітаз без проблем сам
2026-02-03 14:22:57
1
user6180281940978
Панянка :
Не правда,дитина гралася горщиком так і навчилася на горщик ходити
2026-02-03 19:35:30
1
viki_iv12
shariki_viki_kiev :
грається ( , тому закинула далеко.. не час.. ДЯКУЮ за поради
2026-02-04 08:23:37
0
malash_lrina
Malash_lrina :
нічого з цього не допомагає😳
2026-02-04 10:56:54
3
ekaterina_ed_
ekaterina.edlichko_ :
А якщо одразу привчати до унітазу ?Взяти сходи і накладку на сидіння?
2026-02-04 22:08:20
0
kristinavrazovskaya
Крістіна Володимирівна :
Доброго дня) підкажіть будь ласка що це може бути. Дитині майже 5 років, на горщик ходить з 3 років, останні півроку з'явилась така поведінка: терпить до останнього, ледве встигає, останнім часом і впісюється бо не сідає на горщик, терпить( захворювань сечовивідних шляхів немає) Коли я кажу іди попісяй, каже я не хочу але видно що хочє.
2026-02-06 09:13:33
2
angelinababich44
Ангелина Бабич :
У мене дитина підсікне в труси а потім біжить сама на унітаз, а какає в труси, при чому коли у бабусі, жодного разу не всицься і не в среться, чітко проситься на горщик
2026-02-08 11:04:57
1
margosha_3811
Маргоша 👑 :
Третій лайфхак топ!!! Дякую, сподіваюсь допоможе
2026-02-03 21:22:09
1
katerynaskoropada
katerynaskoropada :
А як навчити дитину вночі ходити до туалету?
2026-03-04 22:39:56
0
crevetca2024
Julyaghjj :
А що робити, якщо дитині 5 років. Вона не ходить на горщик. Має ЗПРР.
2026-03-09 18:25:25
0
natasha24295
Natasha :
Питання, як на унітаз привчити?
2026-02-11 12:17:29
0
natalijanesterchuk
natalijanesterchuk :
Ви найкраща! Завдяки Вашим рекомендаціям все вийшло 💙💛
2026-03-23 20:54:13
0
nataliamelnik95
НАТАЛІЯ :
мій у 2 роки і не грає їм ну ще не приймає
2026-02-17 08:06:53
0
marmulatka
Mariochka :
багато води
2026-02-06 23:10:17
0
innakovalska
Kovalska.| Блог без плану✅ :
Сину 2,1. Ходить на горщик/унітаз коли вдома без одягу. Тільки вдягаємо підгузки або труси то все туди робить. Не завжди каже що покакав, про попісяв то і подавно
2026-02-07 12:51:54
0
kyianochka
Оксана Яременко :
Яка ж ви розумна і красива, стільки користі даєте людям! Я вами захоплююсь! Дякую, дуже цінно 🩷
2026-02-10 22:14:52
0
irafatych
Ira :
А якщо сідати взагалі не хоче. Ні в одязі ні без
2026-02-04 15:05:13
0
poliakova.v
Valentyna :
Тим часом наш горщик 🥲🤦🏻‍♀️
2026-02-02 22:32:58
17
galinastahiv8.08.82
Галина Стахів447 :
я до горщика привчила Слава Богу а от десь надворі то капець не терпить і до логопеда ходимо не хочу в туалет,катастрофа тільки вдома .
2026-02-02 19:30:28
3
iibabydora
Baby Dora :
Супер! Це дуже актуально для нас, бо сиру за місяць 2, а ми ніяк не висадимо. І от в мене питання, він бачить горщик вже рік, бо думали, що зможемо в рік висадити його. Він до нього звик, може просо на нього сидіти, бавитися з ним, але робити справи - ні. Чи треба нам змінити горщик на інший, який буде виглядати по іншому і не викликати асоціації з цим? Чи просто вже працювати з цим? І що це за наліпки? Це дуже може його зацікавити! Дякуюююю❤️дуже вчасно попалися в рекомендаціях ❤❤❤
2026-02-02 21:00:42
2
user2103799038181
Інна Побоча :
В 6 місяців починати садити на горщик і тоді не буде проблем. В 2 роки пізно, якщо ходить в памперсі.
2026-02-27 09:31:43
0
To see more videos from user @mariaaba12, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos


About