Zjechałem tych Tk chyba z 10 w różnych miastach i nigdzie nie znalazłem nic innego poza Vcarb i RB
2026-02-04 23:27:03
73
Filmmakerstudio :
Sklepie Puma możesz dostać koszulki z f1
2026-02-04 21:29:04
20
Ivan♪★ :
Popłakałabym się ze szczęścia gdybym dorwała koszulkę Yukiego 😔😔
2026-02-04 23:54:03
9
Polish Femboy Official :
Mam identyczną jaką ty masz
2026-02-03 18:23:36
7
⊹₊⟡⋆ Hana ⪩. .⪨ :
TEŻ CHCE YUKIEGO
2026-02-05 11:07:57
3
YЯ6 :
Ja kupiłam czapkę
2026-02-08 23:08:59
1
Bar_tek211 :
a jak cena?
2026-02-03 17:53:37
3
𝒦aro :
JAKI TO DZIAL?
2026-02-05 01:00:01
0
Banana Leclerc :
ja raz znalazłem vcarb yukiego ale na stronie taniej było
2026-02-04 22:31:46
0
xKartowelx :
Ja mam czapkę Lewisa Hamiltona z Mercedesa
2026-02-04 16:47:37
2
Jerzy Dudek :
bylem wczoraj i doslownie same v carby i koszulki tsunody. ja mimo ze kibicuje mercedesowi to sobie kupiłem do kolekcji
2026-02-05 01:26:02
3
Call me "Elis" :
regularnie znajduje merch redbulla, Mercedesa, racing bulls, alpine, McLarena i czasem Ferrari! Wczoraj znalazłam czapkę Mercedesa z Austin 2024 za 60 zł, Russella zwykła za 23! Ale merch racing bulls jest bardzo nieopłacalny, 180zl za zwykła koszulkę? Za tyle kupisz z oryginalnego sklepu, taniej znajdziesz w necie. trochę za dużo, normalnie jakby to był prawdziwy sklep RB.. XD
2026-02-05 09:33:45
1
𝑳¹⁶🏎 :
i tak bym kupila🙏
2026-02-04 22:54:19
2
mosia 🏎️⚽️ :
Ja znalazłam kurtkę Astona Martina
2026-02-06 17:58:51
0
✝️🥷 :
Też mam
2026-02-06 16:57:04
0
uwu1koparka :
nie znalazłam ...
2026-02-11 19:14:58
0
³ ⁸⁸ :
z TK Maxx mam koszulkę Maxa z 2024 roku i bluzę VCARB też z 2024 roku 😁
2026-02-22 21:18:05
1
🎭ykola :
ja zdobyłam Alpine w Wrocławiu w renomie i jest tam dużo więcej redbulla widziałam i dość dużo tych racing bulls
2026-02-05 14:25:41
0
victoriaholligolf :
W Wola park brak
2026-02-06 21:51:33
0
mattios :
Cud jak znajdziesz rozmiar L
2026-02-05 22:06:29
0
🏎️kamil® :
byłem w tkmax na kropowkach i były tylko czy koszulki VCARB i to tylko w rozmiarze XXL i jedna tsunody
2026-03-02 22:32:20
0
_sour._.cookies_ :
u mnie w tkmax nigdy nic nie ma z f1
2026-02-05 19:10:05
0
wojtalo scoot :
a w jakim mieście ten sklep jest
2026-02-05 15:25:08
0
Marcin Klisko :
Ponad miesiąc temu jak byś poszła to byś miała jeszcze alpine itp
2026-02-04 23:31:18
0
To see more videos from user @f1emipear, please go to the Tikwm
homepage.