@wika_kursye8: Rekrutacja do szkoły średniej - wszystko co musisz wiedzieć jako tegoroczny ósmoklasista! Zapisz ten film na później 😀 #e8 #szkola #rekrutacja #liceum #egzaminósmoklasisty

Wika | KursyE8
Wika | KursyE8
Open In TikTok:
Region: PL
Tuesday 03 February 2026 17:59:14 GMT
317392
23213
269
5142

Music

Download

Comments

pietnastodolewkowiecgang
OrzehPiętnastodolewjowiec :
A jest jakiś limit wybierania szkół do rekrutacji
2026-02-03 18:21:19
672
mloda.neskaa
neska :
NIE UMIEM TEGO ZROBIC XDD
2026-05-14 18:08:40
82
tabi.229
scary Bonnie :
ja nie ide do żadnej
2026-02-05 23:12:41
57
aga07112011
aga :
Mam pytanie a 120/130 punktów to jest dużo ?
2026-02-03 18:43:48
27
bialalatarnia2
biała_latarnia :
53 punkty git jest?
2026-02-04 23:46:26
12
spokoprzem
przemwrld :
A 148 to git ?
2026-04-19 19:09:57
1
antek_rzepa
𝔸𝕟𝕥𝕖𝕜 :
110 git na matfiz?
2026-04-12 13:23:03
0
paulincia.zych
paulincia.zych :
A kiedy będą ogłoszone profile?
2026-02-03 18:26:29
91
miainati10
Lehmann🍀🏐 :
A papiery się daje tylko do jednej szkoły czy do wszystkich trzech ?
2026-05-16 08:00:59
1
zuziaaaaa001
zuziaaaaa001 :
ej te wnioski sie sklada online?
2026-05-11 13:37:12
0
stormclient_
STORM CLIENT :
ej jak mam minimum 90 punktów (na informatyka) a będę mieć tak okolo 120-130 to myślicie że sie dostanę?
2026-04-08 15:01:34
3
kl7mkoo
adriano :
dobrze ze to juz za mna jezu
2026-02-04 10:39:06
16
a.skibinska0
𝒪𝓁𝒶🪽 :
Czyli jakby jak wybiorę 3 szkoły to mogę e każdej wybrać kilka klas w jednej szkole ?
2026-02-03 19:14:54
6
jul.s2809
Julka :
EJ MAZOWSZE CZY MACIE LINKA DO TEGO??????
2026-02-03 19:56:11
14
_zuza_.042
Hivasiaraamojegoomisiaa🫦 :
Pls mam pytanie czy jak chce isc do szkoły prywatnej niepublicznej to czy tez musze sie logowac na ta strone 😩😩😩😩😩
2026-04-29 15:26:30
0
.zuziqq.xv
🪼 :
A można złożyć papiery do tej samej szkoły i różne profile?
2026-02-03 18:32:01
7
piotrekk482
piotrekk :
Mam pytanie liczy się tylko świadectwo z paskiem w 8 klasie?
2026-02-03 20:12:29
5
marlenexzzz
🎀arlena :
Mam pytanie czy jak załóżmy z egzaminu wychodzi np 83,4 procent to wynik z egzaminu się pokaże 83% czy jak? I jak obliczyć punkty z tego
2026-05-11 17:38:39
0
max431589
Max :
100 git?
2026-04-29 13:35:08
0
franeknatiktoku
franeknatiktoku :
ja mam 170punktow to git?
2026-02-03 20:30:54
3
wioletta082
Natka :
mam wchodzić na jakąś stronę i podąć informacje? Ja nie wiem o co chodzi. w jakim systemie mam zaznaczyć szkoły?
2026-02-03 20:55:13
3
deadsoulg144l
ash :3 (he/him) :
nie wszedzie odbywa sie to przez elektroniczny system do edukacji.
2026-02-05 12:05:44
1
norbwrtt
ПӨЯBΣЯƬ :
myślicie że z 166/170 punktami dostanę się do liceum w małym mieście?
2026-04-22 16:17:48
1
._0_..4.__2._
._*••_.' :
rekrutacja jest w domu czy w szkole??
2026-02-03 21:44:53
1
colacookie64
Raihans Personal Buttplug :
mega sie boje ze nie dostane sie do rzeszowa na poligrafa przez to ze zawalam matme bo nic nie umiem… ile mieliesmy punktow jak was przyjeli
2026-03-25 20:59:20
2
To see more videos from user @wika_kursye8, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos


About