@mari.inich: 🙋🏼♀️ Хто піде на виставу «Я бачу вас цікавить пітьма»? Моя перша укрсучліт книжка, (скажіть увійшла з ноги? 😅) і я неймовірна рада цій новині 🫶@teatr.org.ua #ябачувасцікавитьпітьма #кудипітикиїв
Годину тому якраз вийшла з вистави, дуже сподобалось
2026-02-03 20:40:36
20
Kachechka :
Спойлер до вистави)
2026-02-05 12:53:56
10
Daria 🇺🇦 :
Купила квитки на березень на цю виставу 🫶
2026-02-03 18:38:04
5
🦋соняшна🏳️🌈 :
я коли дочитала то афігела
2026-04-28 09:31:53
0
Настя :
І я почала знайомство із сучасною літературою із Пітьми, але наступні книги після неї не були такими ж класними. А що вам сподобалось після неї так само сильно ?
2026-03-21 11:24:03
0
viki.books :
Підемо разом!!!😋
2026-02-03 19:16:20
2
UX/UI дизайнерка :
Я піду 🥰
2026-02-03 19:22:22
1
Rocsi Rocsi🇺🇦 :
Сьогодні йду 🥰
2026-02-12 10:41:01
1
Христина читає ночами📚 :
йду на виставу) книгу тільки планую читати, думаю якраз до вистави встигну
2026-02-03 22:28:47
1
Julia Kazakova💙💛 :
дуже чекала, купила квиточок на другий день продажу і мене дуже потішило, що вже велика кількість місць продано (і це на квітень)
2026-02-05 21:14:31
2
Ірочка🇺🇦 :
Йду на виставу 9.02🥰
2026-02-04 05:26:27
1
oleksandra.kh :
Продам 2 квитки на «пітьму» у Києві 13.02, на жаль не виходить піти 💔
2026-02-08 17:50:19
1
lisskiss :
ооо так
я вже не дочекаюсь 29 квітня,коли вона буже в Одесі
2026-02-11 20:50:47
0
Neticher :
Була на виставі , шкода що в нас не було машини(💋💋💋❤️
2026-03-07 20:57:55
0
To see more videos from user @mari.inich, please go to the Tikwm
homepage.