@peterkoszta:

Koszta ⚜️
Koszta ⚜️
Open In TikTok:
Region: HU
Wednesday 04 February 2026 12:34:23 GMT
151729
10705
318
438

Music

Download

Comments

bettinaerdei
Mafy :
A fiataloknak nincs penzuk autora meg jogsira sem 😆😒
2026-02-04 12:38:16
1157
erikanagy89
erikanagy89 :
Megsúgom! 1 millió a jogosítvány,másik millió egy 20 éves használt autó. Nem minden szülő tudja ezt előteremteni ma,amikor megélhetési nehézségekkel küzd az átlag magyar....
2026-02-04 16:14:58
215
0_ogerio_0
♦️🎭♣️ :
17 évesen megcsináltam a jogsit, de semmi pénzem kocsira😭
2026-02-04 14:18:50
113
kittimatolcsi3
𝓚𝓲𝓽𝓽𝓲✨ :
Dolgozunk😂😂😂
2026-02-04 12:36:29
202
itsmira092
Mira :
Dràga a jogsi kedvesem 😫
2026-02-04 14:53:39
136
borokaa5
borokaa5 :
jogsi 500k+, kocsi milliós tétel, havonta fenntartani is 30-40k csak a benzin és akkor nem döglött be semmi. a bkk berlet kevesebb, mint 1000ft, nem nekem kell baszakodni, ha elromlik a busz, illetve ha iszom alkoholt, akkor is haza tud vinni. meg tudok utazas kozben tanulni. minek kene a kocsi?
2026-02-04 17:33:15
65
dvid.megyesi
Megyesi Dávid | oktató :
Mellettem 🙋‍♂️😁
2026-03-08 12:07:35
46
szasza9539
Szasza :
Drágám reggel és este fogsz velük találkozni merthogy dolgoznak.
2026-02-04 12:53:18
97
f.renate
Filep Renáta :
Jövőre jogsit kell újítanom, pedig zsír új. 9 éve van, de nem vezetek 😅 ✨Hello szorongás✨
2026-02-04 15:35:09
24
kineznoci
Lélekpiszkáló Nóci :
Megszólítva éreztem magam egy pillanatra aztán rájöttem hogy bőven 30as vagyok 😅😂 Amúgy én nem igazán szeretem a városi közlekedést, legalábbis Szegeden nem valami jó autókázni napközben, inkább bemegyek villamossal... 🙈🤷
2026-02-04 13:40:38
19
alexandra_takats
Takáts Alexandra :
gyere Budapestre itt azért látsz fiatalokat vezetni bőven. 😃 de itt a túlélésre megy a dolog 🤣😆 aki Pesten vezet orosz rulettezik 😅
2026-02-04 19:49:43
23
csabesz99
Kuni :
26 évesen letettem az autót, átváltottam kamionra😂😂
2026-02-04 13:41:36
9
figuci13
Figuci :
Hát mert nincs pénzük autóra. 🤣🤣 Nekem sincs 🤣🙈
2026-02-04 13:41:13
7
sherold.e
sherold.e :
Nem jarok sehova autoval Debrecenben mert mindenhol fizetos, ahol meg megallhatok ott estefele nincs hely:)
2026-02-04 12:40:41
9
viktoria.nagy37
🌺🌸priscilla🪻🌷 :
🤔🙄kimentek külföldre...velem együtt🤪
2026-02-04 15:57:20
9
bacsapter
Bacsa Péter :
Elvagyok az utakon🤭😁
2026-02-06 10:46:56
7
vi388947
Évi :
Külföldön.
2026-02-04 16:10:57
2
lipcseimarcell06
llecraM iescpiL 🙃 :
Debrecenben szerintem a huszonévesek nagyrésze egyetemista aztán talán a dkv jobban megéri hiába nem a legjobb, de olcsóbb, aki meg vezet az meg biztos inkább az egyetemváros környékén járkál vagy otthon a kisvárosban ha bejárós
2026-02-04 17:10:54
5
enivms
Eni :
Szegeden. Belém is jött egy hátulról, “bocsi nem figyeltem!….”😅
2026-02-11 14:49:08
3
panderanna
Ildikó Berta :
Kecskeméten fordítva van 🤣
2026-02-05 09:44:46
1
csrb27
Rebeka :
7kor indulunk a gyerekkel a dugou előtt, oszt így talán oda is érünk időbe, én a munkába ő a bölcsibe. Oszt ott meg mán nem el vagyunk?🤣😆🥹
2026-02-08 19:59:08
3
suzy.papp
Szuzy :
Nem vót lóvém téli gumira😩
2026-02-06 10:22:54
2
zsolt_82
Zsolt Gellért :
Még a rutinpályán!😁
2026-02-04 17:40:00
1
varhelyifanni_
varhelyifanni_ :
Szerelonel van a kocsim miota megvettem
2026-02-20 07:41:02
1
zsanierika
Hornyák Zsanett :
kamionban külföldön 😂
2026-02-12 13:00:46
1
To see more videos from user @peterkoszta, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos


About