@valya__saenko: Всім привіт! Сьогодні даю рецепт пирога без випічки - баноффі Дуже люблю це поєднання. Пиріг виглядає просто чудово, хоч і не скажеш, що готується так просто. Вашої активної роботи 15 хвилин. Можна приготувати без плити та без духовки Нам потрібно (на форму 25 см): Печиво (без додатків, бажано пісочне) - 300 г; Масло вершкове мʼяке - 150 г; Сгущене молоко іриска - 500 г; Банани - 4-6 шт; Вершки 33% - 200 г; Крем-сир - 200 г Пудра цукрова - 30 г; Шоколад для декору Дістаньте завчасно масло та крем сир. Щоб відігрілось. Я своє масло розтопила для естетики кадру. Можна брати мʼяке. Це не повпливає ні на смак, ні на консистенцію Печиво роз качаємо скалкою в крихту. Можна і блендером. Додамо вершкове масло та змішаємо. Це наше тісто і воно має бути як пластилін. Форму краще простелити пергаментом, так буде зручніше діставати виріб. Викладаємо крихту і ліпимо наш корж. Даємо постояти в заморозці - 15 хвилин. Далі викладаємо сгущене молоко. Слідом нарізані банани. Я люблю коли їх дуже багато. Для крему. Взбиваємо крем-сир разом з вершками і пудрою. До піків. Пудри я додала зовсім трішки, адже десерт і так солодкий. Це якщо будете взбивати міксером. Якщо вручну: крем сир розминаємо ложкою , а холодні вершки взбиваємо окремо до піків. Потім вже додаємо крем сир і взбиваємо знову Викладаємо зверху бананів і ставимо в холодильник на декілька годин і зверху за бажанням посипаємо шоколадом чи какао. Готово ✅ Цей десерт можна зробити порційно в креманках. Так буде ще зручніше, якщо у Вас немає підходящої форми, якщо хочеться менше чи щоб не кришився #рецепт #пиріг #десерт #банан #шоколад
Valya__Saenko
Region: UA
Wednesday 04 February 2026 16:06:45 GMT
Music
Download
Comments
Anastasiia :
Дуже красивий перехід на подрібненні печива 😍
2026-02-04 18:32:45
1253
мусові десерти :
дуже гарно знято 😍
2026-02-05 16:09:52
383
🇺🇦Палає москва :
Я від переходу з печивом здурів🤯
Виглядає дуже смачно 😋
2026-02-05 23:34:50
116
Настя :
Дуже гарно зняли, якби я так готувала на кухні, а то наче Армагедон пройшов
2026-02-05 10:55:21
43
N e s :
Дуже подобаються ваші відео 😻😻😻одразу підписалася 😍
2026-02-04 17:50:37
7
imuuusha :
Таке гарне відео! Дуууууже якісно змонтоване! Дякую Вам!🌷
2026-02-08 16:02:51
5
buyer_spain :
У Вас дуже гарний голос)))
2026-02-06 16:58:40
5
lina :
а як ви витягуєте пиріг з форми, щоб він лишився цілим?😅
у мене така сама форма, але не знаю як звідти вийняти пиріг
2026-02-05 23:05:14
2
raporuk :
Вау! Крутий рецепт і професійна зйомка що не менш важливо!🤩💕
2026-02-05 21:47:08
3
Rari :
Чудове відео! Ви молодець 🥰
2026-02-05 20:41:55
1
경 잘 :
Боже яка краса 🤩
2026-02-08 10:48:49
1
Ivi :
Скажіть, будь ласка, чимось можна замінити згущене молоко?
2026-02-07 09:14:52
0
nastasiakohut :
Як майстерно знято!!❤️🔥🔥
2026-02-05 19:25:33
1
Дар'я :
чи можна замінити варену згущенку, на звичайну?
2026-02-05 21:40:53
0
KARINA :
а де купити саме таке печиво?
2026-02-05 20:22:08
0
art is she :
у вас такий приємний голос!
2026-02-15 22:03:41
1
shecalmesuh :
От всі пишуть «крем-сир» а можна якось більш детально? Або той який використовували ви? Дякую
2026-02-05 15:59:22
0
Inna :
Колись любила це печиво🥰 давно я його не бачила в магазинах
2026-02-05 10:38:24
5
estorska :
А що може бути замість банану , чоловік не їсть 😾?
2026-02-07 23:18:53
3
Ярослава Маріяш :
а скажіть, що це за печиво. бо я не бачу(
2026-02-15 22:36:27
0
_dari__ :
Сгущёнка вся вытекла после разреза, залила пол холодильника(
2026-02-12 09:47:48
0
каря :
скажіть будь ласка чи можна щось використати замість бананів?
2026-03-25 10:16:22
0
alina :
аж слюни текут...
2026-02-12 18:50:47
0
Фотограф Київ|Ліза :
Вау 😍😍😍
2026-04-20 17:18:24
0
nita :
дуже гарне відео і страва виглядає дуже апетитно 😍 скоро спробую!
2026-02-05 19:04:50
0
To see more videos from user @valya__saenko, please go to the Tikwm
homepage.