Има директива на ЕС кутиите и торбичките да се таксуват,всички магазини трябва да го правят
2026-02-05 21:40:46
43
Силви Борисова :
Госопдине, обновете си информацията във всички магазини си заплащате амбалажа
2026-02-06 08:29:22
67
Silvia S. :
Към коментиращите псевдо европейци, по-европейци и от германците: идеята да се плаща за кутията, пликчетата и т.н. е за да се намали замърсяването на планетата. Не да печели магазина и от 0.02ец да ти взимат 0.15ец., а за да стимулира потребителя да избягва еднократните съдове, прибори и торбички. Като ви го оцветят в евро директива и л@йно да ви дават ще го купувате чинно!!!!
2026-02-06 10:49:17
16
Dzivko1977 :
Толко разбираш търговия, колкото аз от медицина
2026-02-06 15:06:15
35
Plamen Panayotov :
другият път кажи да ти сложат салатата в торбичка,тя е безплатно 😜
2026-02-05 22:10:42
35
Мариян Димитров :
Може и така да е , но това е единствената верига , в която адекватно ти подреждат продуктите в торбата , а в другите те обстрелват с продуктите
2026-02-06 05:50:49
13
Денис Т. :
Голяма конспирация разкри сега ще фалират
2026-02-08 10:33:26
4
Svetlana Stoilova :
Опаковката се таксува във всички вериги и заведения за хранене. Т Маркет таксуват и найлоновите пликчета.
2026-02-06 08:06:51
11
parjo :
Носете си канчета 🤣🤣🤣🤣
2026-02-06 07:52:39
5
Ekaterina :
Добро утро. Навсякъде отдавна е така.
2026-02-06 05:55:31
2
Vesselini :
на всичкото отгоре кутията е в грамажа на храната и при храна при 13-15Е килото още веднъж плащаме въпросната кутия
2026-02-07 08:56:55
1
Pavel Lilov :
магазин фантастико печели най-много че не обича да плаща на работниците си
2026-02-06 20:47:34
1
svelijro6vv :
Кауфланд са същите
2026-02-06 21:28:42
1
Ivan Ivanov :
всички магазини е така
2026-02-06 05:16:38
1
Yo :
малеее пак са ги дигнали , кутиите бяха по 20 ст са още повече ужас
2026-02-06 17:48:40
1
StillFreE :
Ами връщай го бе човеко...
2026-05-27 01:48:12
1
Ognyan Kolev420 :
Браво
2026-02-06 06:37:02
1
user1244056764243 :
това с торбичката е по гадно и от цените
2026-02-05 22:15:10
7
Iva Nikolova8859 :
Във всички магазини правят така!
2026-02-06 11:53:31
1
user5748748964147 :
Тмаркет ти ги таксуват
2026-02-06 05:47:16
1
Sofia Electric :
Те се таксуват така или иначе според цената на съдържанието за килограм тоест колкото по скъпо съдържание толкова по скъпа кутия все пак на везната храната ти я мерят и таксуват с кутията.
2026-02-06 15:50:49
1
milendzhunov :
почвай да го произвеждаш и продовай
2026-02-05 19:08:34
1
@tihomirivanov199 :
Носи си тенджерка от вкъщи 🤣
2026-02-08 17:13:11
0
georgetodorov07 :
Луд
2026-02-06 01:09:49
0
To see more videos from user @peter.karaivanov0, please go to the Tikwm
homepage.