Bia ,ce "sfat" ți-aș da eu (ca o femeie de 62 de ani/care nu a trecut prin ce ai trecut tu/dar care te urmărește..de muuulta vreme💁♀️): te știu, te văd si te simt..o extraordinară Luptătoare ✌️👏👌;vorbești frumos 👍; gândești frumos 👍; ai..mai mult Curaj..decât noi toți la un loc👏👏👏; dacă Dumnezeu ti-a acordat...O A DOUA ȘANSĂ LA VIAȚĂ 🙏,in mod sigur a facut-o..cu un scop🤔😍; și atunci...tu Nu Ai Voie Sa-L Dezamăgești 🤷♀️! Pune-ti toată Încrederea in EL🙏,VORBEȘTE CU EL (ori de cate ori te simți pierdută si obosită) și...ține minte vorbele astea super Adevărate : "noi /fără Dumnezeu..nu suntem nimic" ; și " cand nu vine nimeni..vine Dumnezeu 🙏!❤️🫂❤️
2026-02-09 18:41:16
823
dexter.ash :
"I survived. now what?"
2026-02-09 23:52:25
1012
userblabla2345 :
Don’t be fast in a slow game . E cel mai bun sfat pe care l am primit vreodată. Baby steps… învață să te obișnuiești treptat cu noua tu … îmbrățișează varianta ta nouă ! Love ❤️
2026-02-09 16:51:33
812
aurorazahiu :
Greutățile ne schimba,viata ne schimba,doar nu te lasa! De aia suntem toti aici! 🙏🙏🙏🙏❤️❤️❤️
2026-02-09 16:19:09
127
gelso :
ai iesit din survival mode dureaza puțin pana te regăsești te pup si te îmbrățișez esti o luptătoare 🤗
2026-02-09 18:26:59
202
corycorina :
Fi puternică draga mea , am trecut si eu prin asta . te inteleg. nu-ți mai pune, e adevarat ca obosim mai repede dar nu ne grabeste nimeni . trebuie sa fi mai puternică .
2026-02-09 15:31:54
237
Ionela Parjolea :
Curaj! O sa reusesti, fii oprimista în continuare!
2026-02-09 16:02:14
126
rox2206 :
Obisnuiam sa ma uimeasca positivismul tau, mai ales la inceputul anului trecut, cand veste aceea oribila abia aparuse. Stiu ca totul s a schimbat, nimic nu mai e la fel pentru tine si tot ceea prin ce ai trecut in ultimul an te-a schimbat categoric, dar esti cu siguranta o persoana de 1000 de ori mai puternica. Don't give up. You have made it this far si este efectiv extraordinar ceea ce ai reusit. Keep being your positive self. Indiferent ca nu mai e nimic la fel, ceva din tine down there a ramas la fel, you're still you!!
2026-02-09 16:41:03
118
._. :
O să reușești, Bia! Ce a fost mai greu a trecut🤗🤗🤗
2026-02-09 15:31:46
111
Dan :
Te-ai maturizat semifortat , numai au sens chestiile mici in viata ta , fericirea are alta culoare acum . Spor !
2026-02-09 22:31:24
57
Valimareanu Ana Mari :
Cine a trecut pe acolo, te înțelege perfect! 🙋🏽♀️
2026-02-09 16:06:48
57
Cris3590 :
sanatate multa si Dumnezeu sa iti dea putere!
2026-02-09 16:29:47
13
Tita Lăcătuș :
Bia draga tu trebuie sa stii ca esti o persoana speciala,atat!
2026-02-09 16:01:59
15
Camelia Nicoleta :
Sănătate multă și mult curaj 🙏🙏🙏
2026-02-09 17:31:00
8
adriana cocos :
Dumnezeu să fie cu tine suflet frumos 😘
2026-02-09 18:56:23
6
danychiri0 :
Vorbește cu Dumnezeu și vei vedea că te vei simți mai bine.Dumnezeu să te binecuvânteze 🙏❤
2026-02-09 17:11:35
19
Sarbu Gabriela :
felicitări pentru că ești o luptătoare 🙏🙏🙏
2026-02-09 16:39:37
11
Andrada.Voicu :
Am fost la un pas să mor în urmă cu câțiva ani. Da, asta e cea mai grea despărțire, fiindcă parcă nimic nu mai are sens și trebuie să o iei de la zero. DAAAARRR: N-ai idee cat de fain devine totul după ce te elucidezi și după ce reușești să o iei de la zero, chiar și pe bâjbâite. Te așteaptă ceva fain de tot. O să vezi în maxim 1 an. ❤️te îmbrățișez!
2026-02-09 16:10:12
264
Mady Anca :
fii puternica.suntem lângă tine cu toți ❤️❤️❤️
2026-02-09 15:51:48
20
Elena48 :
Curaj iubita toate la timpul lor. O să fi foarte bine🩵
2026-02-09 15:36:09
31
Ana.1993 :
Fi blândă cu tine, ca esti puternica. 🥰🥰🥰
2026-02-10 06:52:52
5
Lili21 :
Sufletul și ochii rămân tot aceeași. Blanzi
2026-02-09 19:53:26
11
To see more videos from user @biaa.trs, please go to the Tikwm
homepage.