@biaa.trs:

Bia
Bia
Open In TikTok:
Region: RO
Monday 09 February 2026 15:27:03 GMT
1218415
107706
1175
915

Music

Download

Comments

ganea_maria
Maria✨️ :
of Bia
2026-02-09 17:24:48
3776
angel.antonia6
Angel Antonia :
ai privrea trista Bia
2026-02-09 16:21:02
1595
carmentanase271
carmentanase271 :
Bia ,ce "sfat" ți-aș da eu (ca o femeie de 62 de ani/care nu a trecut prin ce ai trecut tu/dar care te urmărește..de muuulta vreme💁‍♀️): te știu, te văd si te simt..o extraordinară Luptătoare ✌️👏👌;vorbești frumos 👍; gândești frumos 👍; ai..mai mult Curaj..decât noi toți la un loc👏👏👏; dacă Dumnezeu ti-a acordat...O A DOUA ȘANSĂ LA VIAȚĂ 🙏,in mod sigur a facut-o..cu un scop🤔😍; și atunci...tu Nu Ai Voie Sa-L Dezamăgești 🤷‍♀️! Pune-ti toată Încrederea in EL🙏,VORBEȘTE CU EL (ori de cate ori te simți pierdută si obosită) și...ține minte vorbele astea super Adevărate : "noi /fără Dumnezeu..nu suntem nimic" ; și " cand nu vine nimeni..vine Dumnezeu 🙏!❤️🫂❤️
2026-02-09 18:41:16
823
dexter.ash
dexter.ash :
"I survived. now what?"
2026-02-09 23:52:25
1012
userblabla2345
userblabla2345 :
Don’t be fast in a slow game . E cel mai bun sfat pe care l am primit vreodată. Baby steps… învață să te obișnuiești treptat cu noua tu … îmbrățișează varianta ta nouă ! Love ❤️
2026-02-09 16:51:33
812
aurorazahiu
aurorazahiu :
Greutățile ne schimba,viata ne schimba,doar nu te lasa! De aia suntem toti aici! 🙏🙏🙏🙏❤️❤️❤️
2026-02-09 16:19:09
127
gelso_1234
gelso :
ai iesit din survival mode dureaza puțin pana te regăsești te pup si te îmbrățișez esti o luptătoare 🤗
2026-02-09 18:26:59
202
corinaarmaselu
corycorina :
Fi puternică draga mea , am trecut si eu prin asta . te inteleg. nu-ți mai pune, e adevarat ca obosim mai repede dar nu ne grabeste nimeni . trebuie sa fi mai puternică .
2026-02-09 15:31:54
237
ionelaparjolea
Ionela Parjolea :
Curaj! O sa reusesti, fii oprimista în continuare!
2026-02-09 16:02:14
126
rox2206
rox2206 :
Obisnuiam sa ma uimeasca positivismul tau, mai ales la inceputul anului trecut, cand veste aceea oribila abia aparuse. Stiu ca totul s a schimbat, nimic nu mai e la fel pentru tine si tot ceea prin ce ai trecut in ultimul an te-a schimbat categoric, dar esti cu siguranta o persoana de 1000 de ori mai puternica. Don't give up. You have made it this far si este efectiv extraordinar ceea ce ai reusit. Keep being your positive self. Indiferent ca nu mai e nimic la fel, ceva din tine down there a ramas la fel, you're still you!!
2026-02-09 16:41:03
118
___nodoubt___
._. :
O să reușești, Bia! Ce a fost mai greu a trecut🤗🤗🤗
2026-02-09 15:31:46
111
dan987768
Dan :
Te-ai maturizat semifortat , numai au sens chestiile mici in viata ta , fericirea are alta culoare acum . Spor !
2026-02-09 22:31:24
57
ana.v39
Valimareanu Ana Mari :
Cine a trecut pe acolo, te înțelege perfect! 🙋🏽‍♀️
2026-02-09 16:06:48
57
cristina9317
Cris3590 :
sanatate multa si Dumnezeu sa iti dea putere!
2026-02-09 16:29:47
13
titalacatus
Tita Lăcătuș :
Bia draga tu trebuie sa stii ca esti o persoana speciala,atat!
2026-02-09 16:01:59
15
camelianicoleta00
Camelia Nicoleta :
Sănătate multă și mult curaj 🙏🙏🙏
2026-02-09 17:31:00
8
adrianacocos4
adriana cocos :
Dumnezeu să fie cu tine suflet frumos 😘
2026-02-09 18:56:23
6
danychiri0
danychiri0 :
Vorbește cu Dumnezeu și vei vedea că te vei simți mai bine.Dumnezeu să te binecuvânteze 🙏❤
2026-02-09 17:11:35
19
sarbugabriela4
Sarbu Gabriela :
felicitări pentru că ești o luptătoare 🙏🙏🙏
2026-02-09 16:39:37
11
andrada.voicu
Andrada.Voicu :
Am fost la un pas să mor în urmă cu câțiva ani. Da, asta e cea mai grea despărțire, fiindcă parcă nimic nu mai are sens și trebuie să o iei de la zero. DAAAARRR: N-ai idee cat de fain devine totul după ce te elucidezi și după ce reușești să o iei de la zero, chiar și pe bâjbâite. Te așteaptă ceva fain de tot. O să vezi în maxim 1 an. ❤️te îmbrățișez!
2026-02-09 16:10:12
264
mady.anca
Mady Anca :
fii puternica.suntem lângă tine cu toți ❤️❤️❤️
2026-02-09 15:51:48
20
elyata1
Elena48 :
Curaj iubita toate la timpul lor. O să fi foarte bine🩵
2026-02-09 15:36:09
31
anaalexa0830
Ana.1993 :
Fi blândă cu tine, ca esti puternica. 🥰🥰🥰
2026-02-10 06:52:52
5
lili21v40
Lili21 :
Sufletul și ochii rămân tot aceeași. Blanzi
2026-02-09 19:53:26
11
To see more videos from user @biaa.trs, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos


About