@kanal_kolo: Dokonujemy pomiaru i ewidoncjunejmy przebieg po montażu nowych opon BLACK LION BD177 w rozmiarze 295/60R22,5 napędów oraz przy okazji przodów Dunlop SP346 za jakiś czas zrobimy ponowny pomiar uzyskując średnią zużycia :) #oponyciezarowe #ciezarowka #truck #blacklion #transport

Kanał Koło
Kanał Koło
Open In TikTok:
Region: PL
Wednesday 11 February 2026 20:06:02 GMT
24935
174
33
12

Music

Download

Comments

tom_kar12
Tom-kar :
Mam na nich zrobione 320 tys myślę że do 400 bez problemu a może i nawet dalej ale na przyszłą zimę i tak pójdą nowe
2026-02-11 20:41:08
5
piotrstruzik9823
piotrstruzik9823 :
Sprawdź ile pali auto na blacku, u nas to masakra 🤦‍♂️średnio 2l w górę od conti
2026-02-11 20:48:02
4
baxterek22
Baxterek22 :
zajebiste opony zakładam od kilku lat. fakt Scania ich nie lubi 1.2l więcej. na śniegu też fajnie się sprawują ( opinia kierowcy) ale ponad 300 spokojnie wytrzymują. mowa o standardzie
2026-02-12 14:17:44
1
sebastian.micek
Sebon77 :
Twarde jak kamień i 2 litry większe spalanie
2026-02-12 06:42:27
1
user37wftfs95b
Michał Duma :
u mnie srodkowy pasek bieznika zuzywa sie szybciej. widze ze czesto ten model tak ma.
2026-02-12 04:57:21
1
wieslaw18
Wieslaw Grzywnowicz :
szajs nie opony pękają i Wystrzaly sie zdążają GITI DUZO LEPSZE
2026-02-14 13:57:31
0
wojttran
wojttran :
śliskie masakra nawet w lato na deszczu nie polecam.
2026-02-12 15:15:35
1
matthewnitka
Matthew :
wzór bieżnika podobny jak w sailun sdl01
2026-02-11 20:45:09
1
rrrr70728
rrrr :
U mnie 295/60r22.5 zrobiły 300 tysięcy km. Bardzo dobre opony.
2026-02-12 07:02:55
1
www.tiktok.comolsen1234
olsen1234 :
i ludzie sie dziwią ze ciężarówki piruety robią na drogach
2026-02-15 09:30:33
0
dyzija
Arek :
najgorszy szajs zero amortyzacji strasznie twarda nie poleca tych opon napędowych
2026-02-12 07:36:22
1
pawel_eskobar
Pawel_Eskobar :
Jinyu niższe spalanie dłużej jeździ
2026-02-12 20:51:11
0
pafciooo1910
pafciooo1910 :
Lepsze Sailun SDR1😅
2026-02-12 04:54:42
0
ukasznienartowicz
Młody :
sliskie badziewie nie wiem kto to do sprzedazy puszcza
2026-02-13 07:34:15
1
marekgrygier1
Marek Grygier :
jeszcze w rowkach nie popękała 🤣🤣🤣🤣
2026-02-12 21:01:43
0
To see more videos from user @kanal_kolo, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos


About