meg Avichi, Bieber, Pitbull, Rihanna stb... bulizós zenék voltak 😆 még egy rocker is eltáncolt rá ha buli volt most meg? Billie meg társai...
2026-02-12 03:19:39
1485
tothlianaafra5 :
Ahogy enekelsz
2026-02-12 06:08:41
2166
Vanessza :
Béyoncéh Shökirah, Küirisztina - az a texasi accent yet again, hat vegem zseniális
2026-02-12 10:03:27
1324
Lilla🫦💋 :
Senki nem beszél arról milyen jó hangja van a csávónak😭😳
2026-02-12 11:35:22
772
imrenagy751 :
Amúgy jó énekesnő lenne belőled😂😂😂
2026-02-12 12:30:51
787
D👸 :
Nézz oda, még a hangja is jó a Kosztának... 💃🏻
2026-02-12 08:46:44
418
bundas_kenyer :
2026-02-12 05:34:01
268
☠️Éva Annabella☠️ :
Követelem a teljes Le-ro-lo-le-lo-le
Le-ro-lo-le-lo-le számot a nép nevében ☝🏻❤️
2026-02-12 05:02:28
422
Flu :
Mikor kicsi voltam alig vártam, hogy majd mehessek a discoba mint a tesóim. Most meg itt vagyok 25 évesen és itthon csinálok magamnak bulit mert a szórakozóhelyeken ritka szar zenék mennek.😂
2026-02-12 05:58:48
181
🐆 :
Russel személyesen?
2026-02-13 13:21:52
54
Tünde Bódi :
Énekelj nekünk! 😍😍😍
2026-02-11 22:38:17
91
KIARA :
És Rihannát kihagytad 😫🥹
2026-02-12 01:12:48
82
Albatrosz❤️💋 :
világi a pali😂😂😂🤣🤣
2026-02-11 23:04:14
43
kormer :
bijánszéh✨️
2026-03-08 06:40:46
6
Dinszyke__ :
Bocsi a Shakirat kérhetnénk teljes verzióban!
2026-02-27 08:51:10
8
𖤐JackHollow𖤐 :
Lady Gaga❤️
2026-03-06 13:30:19
8
Bogi🌺 :
Remílem hogy idén még az x faktorban hallhatunk 😂😂❤️
2026-02-12 00:23:21
83
v_mmea :
Azért nem megyünk bulizni mert olyan szánalmasan alacsonyak a fizetések hogy arra nem elég hogy éhenhaljunk kedvesem🤣🤣
2026-02-14 04:53:35
9
ploderermilan4 :
Lip Gallagher
2026-02-15 14:24:26
27
🌸Niko🌸 :
Milyen igaz! 👌
Most Manuel meg T.Danny játsza nekik a depisebbnél depisebb dalokat! Full beléjük vannak szerelmesedve,keseregnek a dalaikra!
2026-02-12 06:08:37
38
Lengyel Vivien Fatim :
2026-02-11 23:17:26
24
Kevin🧟 :
igaz eeeeeee
2026-02-11 22:59:11
38
rbagmlak :
never been so sure
2026-02-11 23:22:35
59
To see more videos from user @peterkoszta, please go to the Tikwm
homepage.