Ой,як приємно слухати ...🥰Все просто,доступно та апетитно.
Дякую за ваш рецепт.Обовязково спробую бо це моє улюблене поєднання смаків.😘🌹🌹🌹
2026-02-17 07:23:26
25
Tetiana Rostikowna :
Торт смачний вийшов 🤗🤗🤗 Додаоа собі в рецепти))) Тільки в мене не зійшов так корж як у вас😔 і курт чомусь гірчив (((
2026-02-17 12:33:34
2
Искорка🔥 :
крохмаль кукурудзяний чи картопляний?
2026-02-15 15:24:01
2
ксеня :
так роблю, але без маку. білки збиваю на безквіт до стійких піків...Цедру перетираю з цукром і трохи чекаю до півгодини, щоб набрався аромату...це смачно
2026-02-13 19:43:47
8
Mascha Sup :
Смакота 👍 Обов'язково спробую.Дякую за рецепт 🔥🔥🔥
2026-02-16 10:06:00
2
Оксана Сербіна :
Ваш Чорнобаївський просто чудо пекла багато разів смак неперевершений, всі хвалять, просять рецепт.Дякую!
2026-02-25 11:26:57
2
Христиночка :
Ви пергамент змащуєте?
2026-03-15 19:41:57
0
An-nytKA :
поки не готувала, але зберегла, виглядає дуже апетитно і незвично
2026-02-16 17:30:56
1
Лилия Войтковская :
Супер! Самий смачний!
2026-02-14 05:40:42
3
Оксана Николаенко72 :
Дякую за рецепт. Спекла торт, дуже смачний 🥰
2026-02-21 11:20:49
1
Лана :
дякую за рецепт а який розмір форми у вас
2026-02-14 16:28:27
3
Sigrid :
можна детальний рецепт?😃
2026-03-11 06:44:05
0
Білинець Люда :
сьогодні зробила цей торт на день народження сина,всім сподобалося
2026-02-15 17:25:30
1
💙💛УКРАЇНКА💙💛 :
А який у вас розмір дека в відео?
2026-02-16 04:47:32
0
Анна Родинцова :
дякую
2026-02-15 07:49:38
1
Лілія🇺🇦 :
Дякую за рецепт смакоти😍
2026-02-13 18:36:21
5
Mariia Dziadyk :
дякую щиро за чудовий рецепт 🥰🌷
2026-02-15 19:46:33
2
Христиночка :
Який крохмаль має бути кукурудзяний?
2026-03-15 19:39:30
0
Олена :
Дуже цікавий початок: готуємо як в кондитерській. А там реклама: у нас як вдома.😁
2026-03-03 21:56:30
0
Romashka :
пудра цукрова повинна бути холодна,ви серйозно????😂
2026-02-16 09:46:26
0
Галина Трегуб :
Чим можна замінити вершки?
2026-02-15 12:03:05
1
user6690148558023 :
А якщо в круглі формі який діаметр форми брати.
2026-02-14 03:07:00
3
userozr8k714n2 :
Пекла за вашим рецептом.Дуже смачний!
2026-02-13 20:51:14
2
Оксана :
Дякую за рецепт смачного та ніжного тортика
2026-02-14 09:23:00
1
Tanya :
а можна окремо 3 паляниці,дякую?
2026-02-14 13:44:26
2
To see more videos from user @onyshkevychi, please go to the Tikwm
homepage.