Przykre ale to jest sport 😪 mam nadzieję że pan Marian dalej jeździ po niebiańskiej trasie 🙏🏼🇵🇱.
2026-02-23 04:06:16
25
Robert Babiuch :
Marian zawsze jeździł tylni napędowym, a z tego co pamiętam to było 4x4 pożyczony od Patryka Sniersa
2026-02-23 20:32:28
15
يقطر :
to Opel Calibra?
2026-02-20 07:12:31
1
świr paleta :
Mistrzu nie zapomnimy o tobie [*]
2026-02-25 23:05:10
8
krzysztofantczak5 :
niezapomniany kierowca
2026-03-12 13:07:52
6
michalek :
moja szkoła ma jego imię
2026-02-20 07:41:08
4
flame_in_the_darkness :
złote czasy🥹😞
2026-02-20 06:56:48
3
Solik :
Ford Sierra
2026-02-23 17:14:21
2
robertsalewski :
mój mistrz 🥰🥰
2026-03-04 09:26:02
1
Pabloupr :
Miał już gotowego Forda escort rs coswort. Był po testach w Wielkiej 5. To szalał na czyimś aucie...
2026-03-14 20:21:48
1
polskiskin9👌🏻 :
polonez 2000 rally🔥🔥🔥🔥
2026-03-13 17:32:10
0
Mateusz Filipek5 :
słaba klatka 🥹
2026-03-13 21:20:32
0
bomba m4 :
Wspaniały kierowca i wielki sportowiec 👏👏👏💪💪💪
2026-03-15 06:16:00
0
78🍀Bloom🍀78 :
z tego co pamiętam Bielewicz był przytomny po wypadku tylko długi czas oczekiwania na służby ludzie siekierami próbowali ciąć samochód żeby wydostać Bublewicza z auta i pomóc medycznie
2026-03-12 18:50:39
6
1614 :
2026-03-19 00:53:48
0
Waldemar Langowski :
RIP Marian byłeś Najlepszym
2026-03-13 22:30:58
0
r kr 2 :
warunki tego rajdu były fatalne ,padający gesty mokry snieg p,Marian miał niewielką stratę do lidera
2026-03-13 18:19:49
0
tomasztomektomaszewski :
Mialem 10 lat Bublewicz byl moim idolem, płakałem jak bóbr gdy oglosili ze zmarł
2026-03-13 22:27:57
0
hugofranczesko :
👍👍👍
2026-03-12 13:51:48
1
Szybki Wściekły :
🥰🥰🥰
2026-03-06 09:58:52
0
sphinks :
😳
2026-03-20 12:58:30
0
Mariano Italiano 🇵🇱/🇩🇰 :
😭😭😭
2026-02-22 20:57:25
0
Angel ⋆˚꩜.ᐟ :
2026-02-20 07:32:08
1
Dec :
Nasz najlepszy kierowca rajdowy,potem cała reszta
2026-02-22 19:26:21
2
Solik :
zginął
2026-02-23 17:13:55
1
To see more videos from user @yaha.sx, please go to the Tikwm
homepage.