@varkonyiadamb: Az Otthon Start Program (OSP) és a CSOK Plusz hamarosan változik. A társasházi lakások szakaszos finanszírozásának a bevezetése lenne a törvénytervezet célja. #várkonyiádám #CSOKPLUSZ #osp #otthonstartprogram #lakáshitel

Várkonyi Ádám pénzügyiszakértő
Várkonyi Ádám pénzügyiszakértő
Open In TikTok:
Region: HU
Friday 20 February 2026 06:59:24 GMT
275973
3696
53
735

Music

Download

Comments

imsady666
Stiener Noémi :
Szerintem eltörlik!😳
2026-04-13 14:50:36
8
varkonyiadamb
Várkonyi Ádám pénzügyiszakértő :
Kérdezzetek bátran és jöhetnek a véleményeid is!
2026-02-20 07:00:17
0
laksfelujits7
lakásfelujitás :
miért nyúlnak hozzá?
2026-02-20 07:06:31
3
dywatix4bs1i
dywatix4bs1i :
Szakaszos folyósítás esetén a vevő mikor kezdi meg a hitel törlesztését? Folyósítás mértékével arányos törlesztőt fizet? Köszönöm a válaszod!
2026-02-20 09:09:48
0
luca25410
No :
A kockázat is óriási lesz ezzel...
2026-02-21 22:23:29
4
robi.kallai
Kállai Robi :
Otthonfelújítasnàl van olyan hogy több mindent csinálunk és majd egyszerre be adjuk a számlákat? Pl: burkolás,ajtó ablakcsere?
2026-02-20 07:11:03
1
emereich84
emereich84 :
máris meg lett az átverés, mi köze a vevőnek a kivitelező időhúzásához?🤔 nehogy már azért bukja a vevő az összes pénzt 🤬
2026-02-21 00:51:23
1
erikakaposi
Erika Kaposi :
Írtál nekem Whats appon ?
2026-02-20 07:40:50
0
m_archive_official
m_archive_official :
Bérbeadás lehetősége megmarad ez után is? @
2026-02-21 07:23:12
0
martifloriana
Márti Babai :
Ugyanez a szakaszosság van akkor is, ha az építtető "saját zsebből" (hitel nélkül) építi a társasházat? Vagy ekkor a használatbavételi után fizet a bank egyösszegben az építtetőnek?
2026-02-21 12:48:19
0
balazs745
Kiss Balázs :
Üdvözlöm!
2026-04-14 16:59:40
0
arpad456
Árpád Tóth938 :
ha megcsuszik az épitkezes miert nem a kivitelezőt veszik elő,ahogy kesik a kivitelezes kötbérrel sulytsák,szoval a vevő ösztönözze a kivitelezőt hogy időben legyen kész?
2026-02-20 11:01:16
1
hhhhzcska
drake-boy :
osp-nál a feltétele hogy az ingatlanbba lakjak? vagy ki tudom adni?
2026-02-22 00:19:51
0
nagy64458
Attila Nagy :
szia az lenne a kérdésem hogy rokontol vennék házat! lehetséges e hogy arra is fel adják a csók + ??!
2026-03-03 20:44:48
0
majk_i__official
mark😉 :
Egy gyermek eseten es nekem van folyamatosan kozmunkam 2-3 eve kb igy valami hitelt igenybe tudunk venni hazvasarlashoz?
2026-02-24 10:55:59
0
csillagrozsa
csillagrózsa :
Hát ez várható volt.
2026-04-19 19:34:20
0
a_felujito
a_felujito :
A sok kereslet vezérelt (eszetlen) kormányzati támogatás között én ezt az egyet pozitívumként látom: ez segítheti ahogy te is mondod lejjebb az újépítésű árát és egyébként még inkább adhat egy lökést az újépítésűek építésének felpörgéséhez. Ez pedig oda vezethet hogyha már most is 1.3m Ft / nm-en be lehet szállni ezekbe a projektekbe akkor felteszem a kérdést hogy ki fog 1.2-1.4m Ft/nm-ért panelt venni (sőt sokszor már a felújítandó panel van ennyiért amire még másik 15-18m-t költhetsz).
2026-02-28 09:31:46
0
bandi.kati
Bandi.Kati :
szia ikerház össze ér a tető mi a megoldás segitenél
2026-02-23 23:14:31
0
csababene45
csababene45 :
A VFE Kft vel mi ujsàg?Felszívódott?
2026-02-21 19:06:51
0
tomasevics
Czár Tamás :
szia, akkor az nem igaz hogy junius 30-an megszunik? :)
2026-04-18 17:54:22
0
gyngyi.csapn.pdr
Gyöngyi Csapóné Pádár :
Úgy legyen!🙏
2026-04-20 08:54:56
0
bebyke.beby
bebyke🇹🇩🍀🇭🇺🌹🎶 :
szia irtam imelt meg itt is privát üzenet
2026-04-21 17:37:49
0
motorhead9113
Richárd Horváth177 :
meg sem lepődök...
2026-02-22 06:48:01
0
petravarga136
Petra Varga136 :
A falusi Csokhoz mik a feltételek?
2026-02-20 08:17:29
0
To see more videos from user @varkonyiadamb, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos


About