Life's a lot easier when the village lends a helping hand....
2026-02-20 21:48:50
158
❤️ⒻⓘⓁⓘ❤️ :
When people are empatic❤️
2026-02-21 07:54:34
149
Sari💃🏼🫧 :
Als Mama sage ich:"DANKE❤️"
2026-02-21 06:54:11
120
I’Mada :
This is the way! 😳 🥺🥺 babys feel the energy. 🥰
2026-02-22 07:46:36
35
EmEmm :
Piękne 🥰 to takie nic a tak dużo
2026-02-21 06:06:47
149
Lena Garfield :
można? - można !
2026-02-21 07:27:17
62
Annie :
It’s a saying it takes a village to raise kids well done to everyone 💕
2026-02-21 09:03:53
36
mommy4you00 :
Könnte alles so einfach sein 😭❤️
2026-02-21 10:05:14
26
becik_007 :
Po prostu trzeba zrozumieć tego małego człowieka
2026-02-21 23:00:07
142
Azeline :
Enfin des gens gentils 🥰🥰
2026-02-22 07:37:16
30
✨Sabrina✨🌎🧚♀️🌙💫 :
EMPATÍA lo que debería tener todo el mundo 😊
2026-02-21 09:55:45
27
Matthieu Richer :
Ils ont le droit d être la de profiter et d être heureux 🥹🥹🥹🥹
2026-02-20 20:29:34
31
Jennifer :
merci à ces gens d'être aussi bienveillants !!! mon fils adore quand on prend l'avion car il y a toujours quelqu'un (personnel-passager) qui joue avec ou rigole avec 🥰
2026-02-21 08:09:13
24
💊🪷🄼🄰🄶🄽🄾🄻🄸🄰 🪷💊 :
Kiedyś mojego marudzącego 2latka zabawiła w samolocie właśnie taka randomowa siedzącą przed nami 12letnia dziewczynka. Będę jej wdzięczna i wspominać do końca życia ♥️♥️
2026-02-22 09:03:14
12
#Аленка#Андрейчик :
Столько любви и добра в этом видео 👍🥰🥰🥰
2026-02-21 19:41:35
31
Zoë ✨️ PRETTY CREATIVE ✨️ :
the village 🥰
2026-03-18 09:54:36
0
TalmazanS :
Детей чужих не бывае👍👍👍❤️❤️❤️
2026-02-21 08:08:51
33
Светик :
Супер 💞а не сидеть и злиться что мешают 🥰
2026-02-22 10:43:11
18
Daria :
Da sie nie byc chamem! .
Ale trzeba byc poprostu dobrym człowiekiem!
2026-02-21 08:07:29
16
user4819810569986 :
Стюардессам респект 👍👍👍
2026-02-21 22:09:00
5
Eli_white :
ich als Mama sag danke an alle die so toll sind 🥰
2026-02-21 10:33:29
7
Diopa Sandu Ionuț :
Îmi aduc aminte băiatul meu avea 2 ani și plecăm în Italia în avion erau 3 bărbați imenși dar cu suflet bun ( camionagii cred ) s-au jucat cu băiatul tot drumul stand în spatele nostru i-a cumpărat din avion un ursuleț pilot dulciuri suc am fost foarte încântat și bucuros nu o să uit niciodată acele momente
2026-02-22 06:31:24
7
Shin :
2026-02-22 02:56:41
19
giulia358 :
Basta così poco 🥰
2026-02-21 09:07:45
5
To see more videos from user @petfunnytime555, please go to the Tikwm
homepage.