Lábad a kanyarba tedd fel mert egyszer elakad a földbe lábad darabokra töri.. Főleg ha a hátsó kerék alá be kerül akkor nem kell motorozni egy darabig. 🤝
2026-02-22 21:00:39
1
𝒦 𝒾 𝓈 𝒫 𝑒 𝓉 𝓇 𝒾 𝓀 :
vegre egy ember aki szepen tereli amin ul😼😼😼
2026-02-26 15:28:29
9
Bybit :
No wonder they need rebuild every 80 hours😅
2026-02-28 12:33:20
2
Simon Dániel :
1 -es be rajtolni ? 👀😳😂
2026-02-26 15:11:04
1
F.Máté :
Ez ugy megy mint egy Hayabusa
2026-02-21 20:05:49
5
𝓔𝓷𝓽𝓸𝓷𝓲𝓲 :
Na mondjuk pont így nem rajtolnak….2 be szoltal és nem fullgas on… erre van a launchcontroll…
2026-02-23 21:30:41
0
kispeter_marko :
Palyan nem megy igy? 🤣
2026-02-24 16:17:49
3
That_Hornet_Kid :
Monster! nice riding g💪
2026-02-23 19:40:02
2
𝓢𝓾𝓷𝓢𝓱𝓲𝓷𝓮☀ :
Az igen haver
2026-02-22 23:40:49
1
Joci ✌️ :
De megy istenem ♥️💪💪💪
2026-02-24 01:33:12
1
entoni:3 :
ijjj bátyja ez hannyal megy ? 🤣🤣🤣🤣
2026-02-27 16:30:20
0
🐊 :
Nagyon szép a ktm-ed meg nagy erő van benne úgy latom
2026-03-02 14:52:05
1
Denisz :
Ez nagyon veszett😉😉
2026-02-22 20:19:42
0
Matthias :
power 🔥
2026-02-23 08:33:48
1
‘Доброе сердце’ :
Respect ✊
2026-03-01 18:31:35
0
Csóka Péter István🥰 :
Jól meg küldted❤️
2026-02-27 20:53:34
0
krychA :
Czuję zapach wiosny
2026-02-27 09:35:04
0
Krisztián Szőllősi :
nagyon veszett 💪😎♥️♥️
2026-03-01 12:09:23
0
༽ :
De kezdő Vagy jobban is Mehetnél😂✌
2026-04-21 21:07:29
0
mata666 :
pięknie to jest to on lata je na my 😅🥰
2026-03-15 12:16:25
0
Welle Paul :
Musik in den Ohren
2026-03-06 10:25:29
0
Dogan660700 :
👌 firrrrrreeee
2026-02-23 20:49:10
0
To see more videos from user @dvid.schmidt, please go to the Tikwm
homepage.