๐๐๐๐๐๐๐๐๐๐๐ 8220 si pa final tragi linie 16000๐
2026-04-01 05:15:42
13
Christian Syb. :
Are incalzire in scaune, automata, soft close?
2026-03-27 08:01:50
4
marius & iris :
a vrut sa zicฤ 5200
2026-04-02 06:15:47
4
2k26 :
4000 โฌ
2026-03-26 10:28:41
16
Ionuศ Anghel :
5000 cu indulgenta ๐
2026-03-28 20:27:10
9
Georges ๐ฏ :
a fost 9k noua ๐๐๐ dupa 7 ani ceri 8k
2026-04-16 05:40:48
11
Abraham Lincoln :
Iti dau un Sandero Stepway benzina + gpl, an 2020 cu 40 mii km la 8000 โฌ
2026-04-17 11:48:43
1
titisima5 :
mult la cit costฤ carburantul!!! mai ieftin rata๐๐๐
2026-03-31 08:06:04
2
user2211282936025 :
๐คฃ๐คฃ๐คฃ๐คฃ๐คฃ pe ce ceri atatia bani ? ๐คฃ๐คฃ๐คฃ๐คฆโโ๏ธ
2026-04-08 11:43:51
1
adriantudor :
poate de lei
2026-04-04 09:59:45
1
Pustnicul :
Cum naiba, ratฤ 5 ani garanศie 1 an
2026-03-30 10:10:05
1
Danut Nastase :
E nouฤ?
2026-03-30 19:00:27
1
user8895270644249 :
Cum mฤ , 8200 ? ๐๐๐๐๐
2026-04-09 08:57:04
1
Valentin scamita :
8200๐๐๐๐๐๐๐
2026-03-31 13:42:59
1
Gabriel Timofte :
5000
2026-03-31 13:34:25
1
laurentiup490yaho :
Eu nu aศ da 8000 euro pe Dacia indiferent ce este ...tot Dacia este !
2026-04-16 17:01:12
1
96.XCX :
Este nouฤ?
2026-04-25 10:36:03
0
Apple User662355 :
Da, 200 de euro a zis bine ๐๐๐
2026-06-22 16:52:11
0
Ionut :
8200 nu e mult este exagerat pt o asa masina...necaz pe 4 roti
2026-06-22 16:11:49
0
Rฤzvan rzwdeea :
Ai vrut sa zici o mie 200 de euro?
2026-06-22 07:25:29
0
Motanul Danila!% :
de unde sunteศi?
2026-06-21 19:54:35
0
Motanul Danila!% :
un ML aveศi 2014.15
2026-06-21 19:54:24
0
MeCaNiCuL :
o Dacie ๐๐๐.....am opel astra g 2001 ,1.6 benzina ... euro 4. noxe mici ,Ac ,รฎncฤlzire รฎn scaune ศi am dat pe ea 1900 euro acum 10 ani ,ศi รฎncฤ merge ศi ies gaze de euro 5๐ ๐ ๐
2026-03-31 20:10:43
0
To see more videos from user @rateauto.ro, please go to the Tikwm
homepage.