dacฤ treci de la corsa la seria 3 รฎnsemna cฤ nu ศti ce รฎnsemna o maศinฤ ศi ce costuri sunt pentru a รฎntreศine o maศinฤ asa cum trebuie ..distribuศia la seria 3 este cรขt corsa aia ..
2026-04-05 00:34:50
3
Radu Toma :
Mai am puศin ศi fac 5 ani de cรขnd am luat cea mai ieftinฤ maศinฤ de la voi din parc..un Opel Astra g ศi pot spune cฤ a fost tanc....o am ศi acum...in 5 ani am schimbat doar bobina....RECOMAND
2026-04-02 04:38:29
1
โ๏ธ Liviu Cojocaru โ๏ธ :
salut
2026-03-30 21:42:53
0
โ๏ธ Liviu Cojocaru โ๏ธ :
ce bani este corsa aia care ai pus mana pe ea
2026-03-30 21:43:16
0
BOxXxY628 :
๐
2026-04-20 06:58:04
0
To see more videos from user @rateauto.ro, please go to the Tikwm
homepage.